تولید محتوای راسا – سفارش تولید محتوا، خدمات تولید محتوای متنی آنلاین

سئو خارجی شامل چه موضوعاتی است ؟ مدت زمان سئو بسته به بسیاری از آیتم ها توسط کارشناس سئو تعیین می گردد که از آنالیز کردن رقبا،تعیین کلمات کلیدی مناسب،هدف نهایی شما از سئو و بسیاری از پارامترها تعیین می گردد ، با توجه به چک کردن این آیتم ها می توان تاریخ حدودی برای سئو سایت شما تعیین نمود که می تواند از 3 ماه تا 1 سال متغیر باشد .

بک لینک چیست

برای آشنایی بیشتر با سئوی کلاه سیاه black hat SEO در سال ۲۰۱۸ به مقاله ای که نوین مارکتینگ برای شما آماده کرده است، مراجعه نمایید. جمله اول همان نیرویی است که خواننده را تا آخر محتوا میرساند؛ هرچه قویتر باشد، اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

چگونه سایت را از پنالتی گوگل خارج کنیم؟

همانطور که در موضوعات بالا بدان اشاره شده شاید در نگاه اول بهینه سازی وب سایت کاری آسان باشد ولی همیشه اینطور نبوده است زیرا با توجه به همین موضوعات کوتاه ولی پر بحث سئوکاران در دنیا به چند دسته تقسیم بندی می شوند.

رتبه سایت در گوگل

بهینه سازی برای موتورهای جستجو بر اهمیت این موضوع افزوده است. برای رفتن به نسخه قدیمی گوگل سرچ کنسول کافی است از انتهای منوی عمودی سمت چپ صفحه (در نسخه جدید) روی دکمه Go to the old version کلیک کنید.

بررسی سئو صفحه

این بخش از گوگل سرچ کنسول اجازه میدهد انواع دادههای ساختار یافته سایت خود را بررسی کنید؛ و در صورتی که خطایی در شکل کدنویسی آنها وجود داشته باشد؛ آن را به شما اطلاع میدهد.

اصطلاحات در سئو

به هر روی اگر از این شکل داده در کدنویسی و ساخت صفحات خود استفاده کرده باشید؛ در این بخش میتوانید خطاهای احتمالی مرتبط با آن را در این بخش از گوگل سرچ کنسول ببینید.

اینفوگرافیک: اگر تمام اطلاعات در قالب در یک اینوگرافیک قرار گیرد میتواند اهمیت مطالب را برجسته کند. ابزار Answer the public که “پاسخ به مردم” نیز ترجمه میشود، یک ابزار رایگان است که شما را قادر میسازد تا ببینید کاربران چگونه از کلمات کلیدی در جستجوهای خود استفاده میکنند.

در این بخش از گوگل سرچ کنسول میتوانید با جزئیات مناسب لینکهای داخلی و خارجی سایت خود را ببینید. AMP یکی از تکنولوژیهای جدید است؛ که گوگل پیشنهاد میکند وبسایتها، بخصوص وبسایتهای محتوا محور، از جمله مجلات آنلاین، از آن برای بهبود سرعت صفحات سایت خود استفاده کنند.

این نقشه به رباتهای خزنده گوگل کمک میکند؛ تا بهتر و با سرعت بیشتری صفحات مدنظر شما برای ایندکس شدن را پیدا کرده و ثبت کنند. تعداد صفحات دارای خطا و صفحات بدون مشکل به صورت نمودار ثبت شده است.

این صفحات از دادههای ساختار یافته یا همان Structured Data استفاده میکنند. از این طریق از دانش یک گروه استفاده کرده که چندین برابر دانش یک شخص است.

دقت: در مطلب خود از آمار و ارقام و یا قوانین اثباتشده استفاده کنید. در ادامه این مطلب از ابتدا در رابطه با اهمیت ایجاد محتوا، سپس انواع قالبها و فرمتهای محتوا و در نهایت دستورالعملی برای ایجاد محتوا را خواهید یافت.

چه صفحاتی را ایندکس و چه صفحاتی را ایندکس نکرده است. واضح است که هر چه تعداد افرادی که از صفحه شما بازدید می کنند و با محتوا های تولید شده ی شما مواجه می شوند بیشتر باشد ٬ شما و کسب و کار و هدفتان بیشتر شناخته می شوید و می توانید افراد بیشتری را به سمت خود جذب کنید که این یک موفقیت بزرگ برای شما و بیزینس شما است.

در خبرنامه سایت ما عضو شوید و تخفیف دریافت کنید! اینکه سایت های فارسی زبان چه هستند و چگونه عمل می کنند و بر چه مبنایی تولید محتوا انجام می دهند شما توضیح می دهید.

تست سیو سایت

اطلاعاتی شامل اینکه صفحه در گوگل ایندکس شده است یا خیر؛ صفحه در نقشه سایت وجود دارد یا خیر؛ صفحه در موبایل به خوبی نمایش داده می شود یا خیر، دسترسی رباتهای خزنده گوگل به صفحه کامل است یا خیر، و سایر مشکلات احتمالی صفحه را در این بخش میتوانید پیدا کرده و اصلاح کنید.

بخصوص برای سایتهایی که دچار مشکلات ساختاری هستند؛ این بخش راهنمای خوبی برای حل مشکلات است. اما خیلی از افراد در کسب و کارها هستند که به این درک نرسیدند که باید پول پرداخت بشود.

سئو و بهینه سازی سایت

همچنین اصلیترین اصل سئوی خارجی دریافت بکلینکهای با کیفیت از سایتهای دیگر است. به عبارت دیگر در این بخش میتوانید تا حداکثر ۱۰۰۰ آدرس آخر صفحات سایت خود را در ۴ بخش مختلف مشاهده کنید.

استراتژی اشتباه در سئو سایت

روش حذف یا تغییر مسیر کل صفحه برای صفحاتی است که کلمه کلید نامطلوب در عنوان، یا آدرس آنها جا خوش کرده است یا اساسا بعد از آن که کلمه کلیدی را پیدا کردید و صفحه را ساختید فهمیدید که این صفحه با کلمه کلیدیش اصلا به درد شما نمیخورد.

سئو کلمه ای

البته برای تایید مورد دوم نیاز به آپلود مجدد فایل نیست؛ و تنها با کلیک روی دکمه VERIFY آدرس تایید میشود.

سئو بهینه سایت

همچنین تمام این اطلاعات برای هر کلمه کلیدی و هر صفحه وبسایت نیز موجود است. اگر وبسایت شما وردپرسی است، با نصب پلاگین Yoast به صورت اتوماتیک نقشه سایت روی وبسایتتان فعال شده است.

علت ایندکس نکردن صفحات چیست؛ و سایت شما با چه خطاهایی در این زمینه روبرو است. این بخش کمک میکند تا از ایندکس شدن صفحات اضافی و تکراری و…

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *