تولید محتوای جذاب با رعایت این ۱۰ اصل

چنانچه ساختار فنی وب سایت از وضعیت مناسبی برخوردار نباشد، بخشی از زمان کمپین سئو در ابتدای کار به رفع و بهبود مشکلات موجود در زیرساخت وب سایت صرف خواهد شد.

سئوسایت درتهران

البته همه این آموزش ها و بیشتر از آن را می توانید در سون ریپلای بیابید. در تولید محتوا آنچه اهمیت دارد این است که پرسونای خریدار شما، شخصی است که میخواهید با محتوایتان به آن برسید.

چون این سایت بزرگ با حفظ دامنه اش، بک لینک های با کیفیت بسیاری در طی این سالها تولید کرده است. اخبار گوگل اطلاعات لازم در مورد این موارد را به راحتی در اختیار شما قرار می دهد.

اصول نویسندگی

پس استفاده از کنسول جستجوی گوگل کمک زیادی به بهینهسازی رتبه در موتورهای جستجو میکند؛ چرا که این ابزار متعلق به گوگل است و شفافیت نتایج هنگام استفاده از آن ، باعث بهبود رتبهبندی صفحات وبسایت در موتورهای جستجو میشود.

در این روش، شما دنبال دامنه هایی هستید که پارک شده اند، از مالک آنها بخواهید یک لینک به شما بدهد و در ازای آن میتواند پولی هم دریافت کند یا اینکه سایتش را در وبلاگ خود معرفی کنید.

آنالیز سایت توسط گوگل

وب سایت هایی که این دامنه ها را می خرند، در آن ها با کد های HTML وب سایت های ساده ای میسازند و از طریق بک لینک یا ریدایرکت 301، قدرت دامنه را به سایت اصلی خود منتقل می کنند.

حذف این پیوندها اغلب اولویت هرگونه اقدام در زمینه سئو است. این سایت یک سایت تجاری در حوزه قاب آیفون بود که به دلایل نامعلومی تعطیل شده بود. همان طور که قبلا ذکر شد، صفحات پارک شده برای روش یاد شده بهترین گزینه هستند، به این روش آنها را در گوگل پیدا کنید.

در مورد دوم شما می توانید با مراجعه به گوگل وبمستر تولز اقدام به ارسال گزارش سئوکلاه سیاه به گوگل کنید. و چندین لینک که به طور مستقیم به صفحه خرید محصول آدرس دهی شده بودند و از سایت های خبری مهمی با اعتبار ۶۶ آمده بودند.

جستجو در اینترنت

یکی از دوستان ما از بک لینک های زیادی استفاده کرد اما نوع بک لینک های وی هنوز جای پیشرفت داشت – لینک های متنی از سایت های بسیار مرتبط در صنعت مشتریان الکترونیک بود.

این تصویر کلمه های کلیدی را نشان می دهد که مخاطبان شما در گوگل استفاده می کنند ولی برای خرید کاربردی ندارند. اینکه چطور می توانید این چنین منابع را کشفکنید رار در آینده برای شما مشاوره سئو توضیح میدهیم.

تمام الگوریتم های گوگل

وقتی یک محتوای عالی در وبلاگ سایت فروشگاهیتان می سازید، دنیایی از استراتژی ساخت بک لینک در دسترس شما قرار میگیرد. تولید محتوا در تعریفی دقیقتر، درواقع فرایند شناسایی موضوعات جدید، تصمیمگیری دربارهی نحوه ارائهی آنها، تدوین استراتژی و نهایتاً تولید و خلق محتواست.

تست سئوی سایت

در این سبک از تولید محتوا فردی دیگر مقاله یا پستی را در یک وبسایت بهصورت مهمان مینویسند. به همین دلیل این بک لینک ها شانس هایی برای شما خواهند بود که رقبای شما از آنها خبر ندارند.

خدمات سئو فروشگاهی

اگر در صنعت سرگرمی فعالیت می کنید این سایت یک معدن طلا برای شانس لینک سازی خواهد بود. احتمالا باور کردن این که این سایت بزرگ کرایه فیلم چندین سال است که تعطیل شده است برای شما سخت است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *