تفاوت Ui و Ux در چیست؟

برندینگ احساسی(Emotional Branding) چیست؟ برندسازی شخصی(پرسونال برندینگ) چیست؟ سرانجام، IHOP اعتراف كرد كه این برندسازی مجدد یک شوخی بوده است تا مردم بتوانند به خط جدید برگرهای گوشت آنگوس توجه کنند. هدف اصلی خود را از ریبرندینگ یا برندسازی مجدد مشخص کنید. هنگامی که تصمیم گرفتید تا به بازسای برند(ریبرندینگ rebranding) بپردازید، زمان تعیین مقیاس و دامنه برای این تلاش را مشخص کنید. برندهای خوب به دلیل احساساتی که در کاربران القا می کنند، کاملا مشخص و واضح هستند. White Hat SEO یا سئو کلاه سفید به استراتژی هایی گفته می شود که گوگل آن ها را تایید می کند، به طور مثال صاحبین سایت ها خود برای به اشتراک گذاری محتواهای تولید شده تلاش می کنند، آن ها اولویت را مشتریان خود می دانند نه موتورهای جستجو، روش هایی را برمی گزینند که با استاندارهای گوگل مطابقت دارد. گاهی ممکن است به این نتیجه برسید که مشکل شما در جایی عمیق تر در کسب و کار شما ریشه کرده است که با rebranding قادر به حل آن نخواهید بود. بنابراین ابتدا بررسی نمئید که مشکل از کجای کار نشات می گیرد، در واقع سعی نمائید تا مشکل را ریشه یابی نمائید در صورت نیاز به برند سازی مجدد، کار را به صورت هدفمند، یا به صورت تازه سازی برند و یا یه صورت ریبرندینگ کامل آغاز نمائید.

چرا باید سایتمان را سئو کنیم؟

به طور کلی Rebranding، یک فرآیند همراه تلاش مضاعف است، بنابراین شما قطعا باید در مورد دلیل بازسازی برند و چگونگی انجام آن بیاندیشید. بنابراین ما تنها میتوانید رتبه یک صفحه را حدس بزنیم نرم افزارهای زیادی هستند که ادعا می کنند میتوانند دقیقا PageRank یک صفحه را محاسبه کنند ولی با توجه به اینکه این الگوریتم گوگل مانند همه الگوریتم های دیگر گوگل بطور مداوم بروز رسانی می گردد و گوگل هم هیچ حرفی در باره تغییران آن نخواهد زد. تمام کارهایی که در مثال قبل گفتیم یک نوع هیت یا به اصطلاح درخواست هستند. زیرا اگر مدیریت شخص یک فرد خاص باشد او آگاهی کافی از تمام پست های گذشته این سایت دارد به همین دلیل می داند و می تواند به بهترین حالت در مقالات جدید از بک لینک های پی بی ان به مقالات قدیمی سایت استفاده کند. پس از سال ها کسب و کار، برند شما ممکن است آنچنان مثل گذشته از لحاظ ظاهری به روز نباشد. در چنین مواقعی نام تجاری شرکت شما باید این تغییرات مهم را منعکس کند، و نباید در ویژگی های هویتی گذشته خود باقی بماند. خود این مسئله هم مهم است زیرا گوگل علاوه بر رتبه دادن وبسایتها صفحات وب را رتبه میدهد, که عاملی برای قرار گرفتن شما در صفحه اول گوگل خواهد شد.

کتاب در مورد آموزش تولید محتوا

کاربران بعد از دیدن آدرس می توانند متوجه شوند که آدرس داده شده به چه موضوعی اشاره می نماید. محاسبه DA که یک پارامتر ابداعی در سایت MOZ می باشد، صرفاً بر اساس نوع و میزان بک لینک سایت هاست، در حالیکه به کیفیت لینک ها اشاره ای ندارد. یا گاهی ممکن است از لحاظ زیبایی شناسی برند خود را در جایگاه مناسبی نبینید. کسب بک لینک رایگان کار سختی نیست اما همانطور که حتماً میدانید لینک بیلدینگ یک موضوع بسیار مهم است و اگر به صورت اشتباه آنرا به کار ببرید ممکن است به سایت خودتان صدمه بزنید. اما همانطور که شرکت شما رشد می کند، یک برند سازی مناسب تر می تواند به موفقیت های شما در زمینه ی کسب و کار تان بیافزاید. برندینگ در واقع درک کاربران از کسب وکار شما است. • یک کسب وکار ممکن است برندی برای خود ساخته باشد، اما در هنگام ایجاد آن اشتباهاتی را مرتکب شود. و ۵ نکته ایی که برای ماندگاری در ذهن مخاطب باید در ۵ ثاینه اول به کاربران القا کنید را به شما یاد خواهیم داد. به این مهم توجه نمائید که شما برای وجود چه مشکلی تصمیم گرفته اید ریبرندینگ انجام دهید.. احتمال این که هر دامنه ای که به شما لینک می دهد به سایت های دیگری نیز لینک داده است، وجود دارد.

دوستان همراه، چنانچه شما عزیزان هم یکی از صاحبا ن معتبر کسب و کار خاصی هستید و با مشکلاتی در زمینه کاری خود مواجه شده اید، با مطالعه این مقاله متوجه خواهید شد که که ممکن است گاهی مشکلات موجود با بازسای برند(ریبرندینگ rebranding) یا برندسازی مجدد قابل حل باشند. در غیر این صورت یک لحظه فکر کنید که چرا برند شما مجددا باید مورد تجدید نظر قرار گیرد. لوله و اتصالات تک لایه به خوبی توانسته اند جایگزین فلزات شوند ، به عنوان مثال ، در صنعت لوله کشی ساختمانها و صنایع مختلف که مشکلات ناشی از خوردگی فلزات باعث خسارت عمده شده است ، این خطوط لوله بطور مستقیم یا غیر مستقیم جایگزین تجهیزات فلزی شده اند. اما لزوما تغییرات نباید در زیمنه تکنولوژی باشد،ذائقه و سلیقه مشتریان جدید می تواند بر کسب و کار شما تأثیر بگذارد. در واقع چه مسئله ای ما را بر آن می دارد تا به برند سازی مجدد بپردازیم. سئوی تضمینی در واقع صداقت در روند تلاشهای شما برای اجرای بهینهسازی سایت و بهبود کیفیت است. خوشبختانه در چنین مواقعی ریبرندینگ(rebranding) به کمک شما می آید که اکثر شرکت ها نیز از این تکنیک برای بهبود بخشی برند خود استفاده می نمایند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *