تفاوت خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک – تسمینو

انتخاب تعداد لینک و عکس در هر رپورتاژ به فاکتورهای متفاوتی وابسته است که در صفحه تعداد لینک و عکس مجاز در رپورتاژ آگهی در مورد آن توضیح داده ایم. بنابراین هدف نرخ خروج، مشخص کردن آخرین صفحه بازدید شده توسط کاربر است که به ازای کل بازدیدها و برای هر صفحه به صورت جداگانه محاسبه میشود. در واقع بانس ریت تعداد افرادی را که با دیدن تنها یک صفحه از سایت، از آن خارج شدهاند را بر تعداد کل تعداد کاربران ورودی آن سایت تقسیم کرده و عدد به دست آمده را ضربدر 100 میکند و به ما نمایش میدهد. بنابراین هیت به ما میزان تعامل کاربران با سایت را نشان میدهد. به دلیل وابسته بودن بانس ریت به کاربری و حوزه کسب و کار یک سایت، میزان استانداردی برای نرخ پرش مشخص نشده است. اما ما تا همین جا کار را رها نمی کنیم. طبق آمارهایی که گوگل انالیتیکس در اختیار ما میگذارد، نرخ پرش در اکثر سایتها بین 26 تا 70 درصد است. این نرخ که مورد توجه بسیاری از بازاریابان اینترنتی است، نشان دهنده تعداد افرادی است که یک سایت را از طریق موتور جستجوی گوگل باز کرده و پس از نتیجه نگرفتن از آن خارج شدهاند را به ما نشان میدهد.

انجام خدمات سئو

پس نرخ خروج به ما کمک میکند تا صفحات وبسایت خود را ارزشیابی کرده و صفحاتی را که باعث خروج کاربران از سایت میشوند را مشخص کرده و برای بهینهسازی آنها اقدام کنیم. بنابراین بانس ریت یک سایت را نباید با بانس ریت یک سایت دیگر مقایسه کرد؛ زیرا هر وبسایت کاربری خاص خود را دارد. شما با این کار بانس ریت سایتی از آن خارج شدید را افزایش دادهاید. به عنوان مثال مقایسه نرخ پرش یک سایت فروش کالا با یک سایت فروش بلیت قطار و هواپیما کار غیر منطقی و اشتباهی است. این کار به افزایش تعامل و بازدید سایت کمک کرده و باعث افزایش محبوبیت سایت شما خواهد شد. استفاده از محتوای بسیار پیچیده و یا بسیار ابتدایی، مطالب زرد و بیفایده باعث میشود سایت شما در نظر کاربر بسیار بیکیفیت و بیهوده به نظر بیاید که نتیجه آن، خروج سریع کاربران پس از وارد شدن به سایت و در نتیجه افزایش نرخ پرش سایت شما خواهد شد. در کنار اینها ویرلن با ساختن یک تقویم زمانی دقیق، زمان انتشار آگهی ها را به خوبی مدیریت کرده و در نتیجه بازدهی را تا حد زیادی افزایش دهد.

حال این سوال برای ما پیش میآید که اگر نرخ پرش سایت ما بحرانی باشد، چه باید کرد تا آن را به سطح قابل قبولی رساند؟ گوگل از کجا پی به مفهوم جستجوی ما میبرد؟ بک لینک فالو در قالب رپورتاژ آگهی دائمی که در سایتهای پربازدید قرار میگیرد بهترین بک لینک طبیعی از نظر گوگل است. به عنوان مثال، اگر کسی در صفحه اصلی شما قرار بگیرد، سپس مرورگر را ببندد، این رفتار به عنوان bounce rate برای صفحه اصلی شما در نظر گرفته میشود. به عنوان مثال، سایتی که در زمینه ترجمه لغات انگلیسی فعالیت میکند را در نظر بگیرید. الکسا سرویسی است که وب سایت ها را بر اساس اطلاعات دریافتی از وب رتبه بندی می کند. رتبه هر سایت نیز به دو شکل جهانی و کشوری گزارش می شود. کاربران زیادی برای جایگاه بالاتر در گوگل همیشه در رقابت هستند و این رقابت دلیل بر اهمیت جایگاه و رتبه دارد که امروزه در اینترنت و موتور جستجو گر گوگل حتی یک رده بالاتر در نتایج جستجو باعث میشود تا یک سایت میلیون ها تومان درامد بیشتری کسب کند. بر اساس آمار، بانس ریت تا ۸۰ درصد برای این دو ترافیک مناسب است.

در این بخش، بانس ریت هر صفحه از سایت را بر اساس نوع دستگاه، تلفن همراه یا ثابت در بازه های زمانی مختلف، مشاهده خواهید کرد. متن (به طور معمول آبی رنگ) که بازدیدکنندگان وب سایت روی آن کلیک می کنند تا به صفحات دیگر وب سایت که شامل لینک های مرتبط است، هدایت شوند. قابلیت های الکسا در این زمینه شامل بررسی سئو سایت، آنالیتیکس، PPC، ابزارهای یافتن کلمات کلیدی و سایر موارد می مشاوره سئو شود. نسخه های پولی دارای محدودیت هستند و بعد از بررسی چندکلمه امکان ایتفاده از آنها برای شما میسر نخواهد بود، اما نسخه های رایگان دست شما را برای بررسی باز گذاشته اند. میتوانید از لینک محصولات و خدمات در بخش وبلاگ استفاده کرده و کاربر را به سمت صفحات مهم سایت هدایت کنید. سپس از منوی سمت چپ، وارد بخش Audience و سپس Overview شوید. از این طریق در بخش مربوط به وبسایت می توانید لینک سایت خود را درج کنید. شاید برخلاف خیلی از همکاران که عقیده دارند محتوا باید هم تعدادش بیشتر باشه (زود به زود سایت آپدیت شود) هم خیلی پُربار و سنگین (پر از واژه) باشد، بنده کمی مخالف این موضوع هستم…

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *