ترندهای ۲۰۲۰ تولید محتوا – آکادمی دیجیتال لیمیتلس آموزش دیجیتال مارکتینگ

گوگل پس از 7 سال ، راهنمای رسمی و جامع سئو(SEO) را برای اولین بار به روزرسانی کرد. سئو فارسی شده کلمه SEO است که در زبان انگلیسی مخفف عبارت ( Search Engine Optimization ) به حساب می آید.

Website Seo Checklist

بنابراین علاوه بر اینکه یک راهنمای بسیار مفید برای افراد تازه کار در بحث سئو می باشد ومی تواند برای افراد مجرب نیز سودمند بوده و راهکارهای تازه ای را برایشان دربر داشته باشد.

Anchor Text چیست

همچنین گوگل بطور خلاصه به جزئیات خدماتی که یک سئوکار حرفه ای می تواند ارائه دهد ، می پردازد و خوانندگان را جهت بهره مند شدن از اطلاعات و توضیحات بیشتر به مقالات موجود در قسمت Help Center ارجاع می دهد، تا بتوانند اطلاعات جامعی درمورد اینکه “چگونه صاحبان مشاغل و مدیران سایت می توانند یک کارشناس سئو حرفه ای استخدام کنند”، در اختیارشان قرار دهد.

موضوعات پرطرفدار که بحث پیرامون آنها زیاد است و بیشتر همرسانی میشوند، ایدههای خوبی برای نوشتن به شما میدهند.

بررسی سئو یک سایت

اما در 22 آگوست 2017، گوگل نشان داد سئو محلی بیشتر از اینها برایش ارزش دارد به معرفی الگوریتم شاهین پرداخت.

به پرسشنامه چطور؟ شاید باورپذیر نباشد ولی حقیقت دارد و محتوا قالبها و فرمتهای گوناگونی دارد همانطور که مثال زدم محتوا ممکن است یک گزارش باشد، ممکن است مسابقه فوتبال باشد، ممکن است موزیکی باشد که در حال گوش دادن به آن هستیم و از آن هم فراتر چیزی که به آن فکر میکنیم خود یک محتوا است.در این بخش با معرفی قالبهای کلی محتوا و قالبهایی که با آن میتوانید به تولید محتوای وب سایت خود بپردازید با ما همراه باشید.

قطعا پاسخ خیر است و اگر مخاطب نتواند محتوای ما را ببیند، بهترین محتوای دنیا هم به هیچ دردی نمیخورد. سئوال دیگری که در این زمینه مطرح است اینست که بهترین زمان برای استخدام یک سئو کارحرفه ای چه زمانی می باشد؟

استخدام کارشناس حرفه ای سئو می تواند برای کسب و کار شما بسیار ارزشمند باشد. آیا مطلبی که شما نوشتهاید، پاسخ نیازهای او را خواهد داد؟

گوگل به تمامی صاحبان مشاغل ، مدیران سایت ، طراحان ، بازاریابان دیجیتال و غیره توصیه می دارد که حتماَ این راهنمای جدید سئو را مطالعه کنند . زیرا اکنون وب سایتها از طریق تمامی سیستم ها قابل دسترسی می باشند.

اما با برداشتن چند گامی که در ادامه ذکر خواهد شد، میتوانید به لیست اصلی گوگل پلی دسترسی پیدا کنید.قدم اول: همانطور که گفتیم، داشتن ویپیان یا هر سرویس تغییر دهنده IP جزئی از ضروریات موفقیت در دسترسی به گوگل پلی است.

گوگل سرچ کنسول به شما این امکان را می دهد تا برخی از ارورهای سرور یا مشکلات امنیتی سایت خود را کنترل و حل نمایید. کافی است کلمه کلیدی هدف را در بخش مربوط به افزونه وارد نمایید تا پیشنهاد هایی برای کسب رتبه بهتر در گوگل به شما ارائه شود.

بررسی وضعیت سئو سایت

فکر خودتان را به کار بیاندازید! بنابراین اگر به دنبال این هستید که در صفحهی نتایج جستجو به عنوان یکی از لینکهای برتر به کاربر معرفی شوید، چارهای جز پیروی از سئو ندارید.

هر تگ در اصل یک صفحه است. با استفاده از این تکنیک ها یک وبسایت در مدت زمان بسیار کوتاهی به امتیاز بالایی دست میابد اما این افزایش رتبه به قیمت نقض قوانین موتورهای جستجو است.

لینکهای مصنوعی یا غیرطبیعی برای رنکینگ جستجوی وبسایت شما بسیار مخرب هستند. این قابلیت برای توزیع این نتایج با اعضای دیگر بسیار کارآمد میباشد. آنچه در این کارگاه بر آن تمرکز کردهایم آموزش تولید محتوا برای سایت و رعایت اصول سئو در تولید محتوا است که از درک الگوریتمهای گوگل آغاز شده و تا انتشار آن در سایت ادامه خواهد داشت.

چنین تصوری، البته بیراه نیست که این قطعاً میتواند کار را برای تولید محتوا از طریق ساخت ویدئو دشوار کند.

سئو سایت برای موبایل

با مشخص کردن دقیق هدف خود در آغاز پروسه تولید محتوا میتوانید احتمال رسیدن به موفقیت خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید. گوگل با بروز رسانی راهنمای جامع سئو ، نسخه قدیمی آن را که بصورت فایل PDF بود را حذف کرد و Document راهنمای جدید را بصورت web-based قرار داد.

راهکاری های سئو

گوگل در این راهنمای جدید خود به صاحبان وب سایتها توصیه می کند که درمورد لینک های خارجی که در سایت خود قرار می دهند ، مراقب باشند .چون ممکن آن سایتها ، تأثیرات منفی بر سئو سایت شما داشته باشند.

شما میتوانید از سایت رقبا ایده بگیرید. علاوه بر این میتوانید لیستی از لینکهایی که نمیخواهید توسط گوگل یافت شوند را به این ابزار بدهید تا آن را اجرا کند.

بهبود سئوی سایت

گوگل می گوید که هرچه زودتر بهتر است چون کمک می کند که سایت شما از ابتدا طبق قوانین سئو طراحی گردد و به قول معروف search engine friendly باشد.

حتما میدانید که سرعت بارگذاری صفحه، یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در سئوی وب سایت شما به حساب میآید؛ بنابراین باید به این نکته توجه داشته باشید که تصاویر شما حتما دارای حجم مناسبی باشند.

ابزار بررسی سئو سایت

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *