تاثیر کد HTML برای موفقیت در سئو

الگوریتم های پیچیده گوگل یک راز است، ولی متخصصان سئو یا سئو کاران سایت بر اساس تجربه، آزمون و خطا بیش از 205 فاکتور و سیگنال سئو که بر نتایج گوگل تاثیرگذار هستند را معرفی کرده اند. با استفاده از بی بی کد میتوانید یک کد را تعریف کنید. برای افزایش سرعت سایت، در ابتدا باید مواردی مانند عکس، محتوا را بهینه کنید و از نرم افزار کشینگ (cashing)، هاست پرسرعت و CDN استفاده نمایید. برای مثال، اگر صفحه اصلی سایت شما یک دروازه باشد، یعنی آن صفحه دارای تمامی مقالات سایت، دارای صفحه محصولات، دارای فرایند پرداخت و غیره است. پس نتیجه میگیریم که راه های کاهش بانس ریت با توجه به نوع استراتژی یک سایت میتواند متفاوت باشد، با این حال، میانگین یک بانس ریت می تواند بین ۴۱٪ تا ۵۱٪ باشد که باز هم این اعداد بسته به نوع کسب و کار متفاوت است. به نظر شما کدام مسیر راه کوتاهتر و سادهتری برای رسیدن به مقصد است؟ برای اینکه بدانید سرعت سایت و حتی هر کدام از صفحات لندینگ سایت دارای چه وضعیتی است، می توانید از ابزارهایی مانند Pingdom،Google Page Speed و Gtmetrix استفاده نمایید.

۶ استراتژی اشتباه در سئو سایت

بازدید صفحات (Pageviews): بدون شک اگر یک بازدید از صفحات توسط کاربر انجام دهد، یعنی اینکه این کاربر به صفحات دیگر سر نزده و در نتیجه باید جزو بانس ریت قرار گیرد. بانس ریت، نشست (session) یک صفحه است که بر کل سشن ها تقسیم می شود یا درصدی از کل session سایت است که کاربران می توانند فقط یک صفحه از سایت را ببینند و باعث می شوند که سرور گوگل آنالایتیک، یک درخواست از صفحه را مشاوره سئوثبت نماید. نمایش محتوا برای کاربران می تواند بسته به زبان، واحد پولی و زمینه فرهنگ آن ها متفاوت باشد و این کار باعث افزایش تجربه کاربری می شود. طبق گفته Strangeloop، تاخیر یک ثانیه می تواند باعث کاهش مواردی چون : ۷٪ هزینه فروش، ۱۱٪ بازدید صفحه و ۱۶٪ از رضایت مشتری را به همراه داشته باشد. حتما برای راه اندازی CDN از یک شرکت معتبر درخواست خود را ارائه دهید. یکی از بهترین و سریعترین راه ها برای افزایش سرعت، استفاده از Content Delivery Network یا همان شبکه توزیع محتوا است. قیمت لحظهای بیت کوین هم یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در سودآوری ماینینگ است. شما می توانید برای پیدا کردن عکس با کیفیت و با حجم مناسب از سایت هایی که ارائه دهنده چنین عکس هایی هستند، به صورت رایگان و هم به صورت پولی درخواست نمایید.

اگر نگاهی به صفحه BuzzFeed نمایید (تصویر زیر)، خواهید دید که در یک صفحه چه طور انواع مختلفی از محتواها که شامل صفحات اجتماعی، Gifs، ویدئو و .. هستند، را کنار هم گردآوری کرده است. با درج این نمادها می توان نرخ کلیک برای این صفحات را بهبود بخشید زیرا نتایج جستجو نه تنها بیشتر از هم متمایز می شوند بلکه کاربران شروع به جستجو در صفحات AMP می کنند زیرا به دنبال بارهای سریع تر هستند. اینجاست که کاهش نرخ بانس ریت با افزایش فروش و سود آوری کسب و کار رابطه مستقیم پیدا میکند. پس در این حالت شما نمی خواهید که بانس بالایی داشته باشید، چرا که گذاشتن آن صفحات در صفحه اصلی جهت هدایت کاربر به دیگر صفحات می باشد و بانس بالا، برای سایت اصلا خوب نیست که باید استراتژی صفحه اصلی عوض شود. سئو فرآیند ساده ای نیست که به راحتی پیاده سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه ای و صبر است.

طراحی و سئو سایت

ما در این آموزش کاهش رتبه الکسا، قصد داریم بهترین تکنیک هایی که با استفاده از آن ها می شود رتبه مورد نظر را بهبود داد را برای شما معرفی کنیم. لینک ها در محتوای رپورتاژ بر کلمه کلیدی خاصی تمرکز داشته باشد. این نوع از بک لینک ها، بدترین نوع بکلینک محسوب میشوند. هدف آن ها، تعامل بیشتر با کاربرانی است که وارد صفحه آن ها شده اند. این امکان وجود دارد که سرتیتر یا کال تو اکشن ها گاهی اوقات کار نکنند. سایت گوگل که به خاطر استفاده از زمینه سفید و لایه های با کیفیت در صدر است، عموما از تصاویر با کیفیت برای صفحات لندینگ خود استفاده می نماید. ایجاد نمایید. اگر شما دارای کاربران بین المللی هستید، پس می توانید با توجه به موقعیت مکانی کاربران، صفحات لندینگ اختصاصی را به آن ها نشان دهید. در صورتی که میخواهید کاربر صفحه شما را بانس نکند و در صفحه بلاگ شما بماند، حتما باید در بین محتواهای خود از لینک های داخلی که به عنوان تکنیک های on-page به حساب می آید، استفاده نمایید. مثلا بانس ریت سایت های ecommerce بین (۲۰-۴۵٪) است و سایت هایی که تک صفحه یا بلاگی هستند دارای بیش از ۹۰٪ بانس دارند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *