تاثیر آپتایم در سئو – ارتباط آپتایم سایت با سئو

اولین و مهمترین اقدام در سئو داخلی درست کردن عنوان (تایتل) هر صفحه است. Enable Legacy Report: گزارش هایی که تحت عنوان Legacy به آنها اشاره می شود، در واقع گزارش های PageSpeed و YSlow که پیش تر در تحلیل جی تی متریکس قدیمی مورد استفاده قرار می گرفت را به شما ارائه می دهند. این گزینه در واقع تعیین می کند که گزارش های Legacy به عنوان گزارش های پیش فرض شما نمایش داده شود. CDN Hostnames: در واقع Lighthouse به صورت خودکار استفاده از CDN را تشخیص می دهد. Tipss & Trids: اگر تمایل دارید که بعد از ثبت نام در GTmetrix از راهنمایی ها و راه حل های ارائه شده توسط این وب سایت برخوردار شوید، کافیست این گزینه را به حالت On دربیاورید تا تمامی راهنمایی ها و توصیه ها از طریق ایمیل برای شما ارسال شود. بعد از طی کردن مسیر گفته شده حساب شما در Gtmetrix فعال می شود اما برای تکمیل فرآیند ثبت نام در جی تی متریکس باید روی لینک موجود در ایمیلی که به منظور احراز هویت برای شما ارسال شده کلیک نمایید. 1. بعد از وارد کردن دامنه، می توانید یک فایل HTML را به قسمت head سایت خود اضافه کرده و سپس احراز هویت کنید.

ساخت بک لینک اسپم

بالا رفتن ترافیک سایت، نرخ کلیک و آنالیز سایت از مزایای گوگل .وبمستر تولز میباشد اما بزرگترین مزایای ابزار گوگل وبمستر، رایگان بودن آن و مشاوره سئو توسط خود گوگل است زیرا گوگل این ابزار را ساخته و شما در گوگل وبمستر می توانید ببینید که چه فاکتورهایی در سئو سایت اهمیت دارند تا آنها را در چک لیست سئو خود قرار دهید. 2. در این صفحه گوگل یک فایل HTML به شما می دهد تا آن را درون هاست خود آپلود کنید . مثلا در یوتیوب یک ویدئو آپلود کردهاید و لینک سایتتان را در توضیحاتش قرار دادهاید. Monitored Slots: تعداد لینک هایی که می توانید با توجه به نوع حساب جی تی متریکس خود در یک بازه زمانی مشخص شده مورد بررسی قرار دهید در این قسمت مشخص می شود. تا زمانی که این گزینه را فعال نکنید امکان مشاهده جی تی متریکس قبلی برای شما فراهم نمی شود. اگر به شما بگویند ابزاری ساخته شده که دقیقا نحوه مشاهده سایت توسط ربات های گوگل، فاکتورهای رتبه بندی در موتور جستجو و نکات مثبت و منفی سئو را برای شما فراهم می کند چه میکنید؟ اگر می خواهید در هنگام آنالیز سایت این گزارش ها را نیز مشاهده نمایید، می توانید این گزینه را در حالت On قرار دهید.

سئو سایت سریر نوین

Default Browser: بعد از ثبت نام در GTmetrix از طریق این گزینه می توانید تعیین کنید که مرورگری که به صورت پیش فرض برای آنالیز صفحات وب سایتتان از آن استفاده می کنید، کدام مرورگر باشد. Default Test Server Location: در این قسمت شما می توانید تعیین کنید که موقعیت مکانی سرور آزمایشی شما که برای آنالیز لینک های مورد نظر خود از آن استفاده می کنید به صورت پیش فرض کجا باشد. این تمرین را می توانید به صورت نشسته روی زمین یا نشسته بر روی یک صندلی راحت انجام دهید و انگشتان خود را کاملا باز کنید تا انگشتانتان یکدیگر را لمس نکنند . بسیاری از کاربران به دنبال این هستند که وبسایت خود را بر اساس چهارچوبها و قوانین گوگل بهینه کنند. قطعا خوشحال خواهید شد و اقدام به نصب و استفاده از این ابزار می فاتید. بعد از آنالیز هر لینک اگر این قسمت را بررسی نمایید، خواهید دید که به رقم استفاده شده اضافه شده است. اگر به بانس ریت از دید نرخ تبدیل نگاه کنید، بانس ریت می تواند معیاری برای سنجش موفقیت سایت محسوب گردد. در نظر داشته باشید که این معیارها منسوخ شده اند و نمی توانند عملکرد وب سایت شما را از دید کاربر نشان دهند.

افزایش بک لینک سایت

1. اگر مراحل را درست انجام داده باشید در صفحه ی جدید ثبت وبسایت شما تائید می شود و می توانید وارد گوگل وبمستر تولز خود شوید . Enable Legacy Firefox Browser: با فعال کردن این گزینه تعیین می کنید که در مرورگر فایروال تنها گزارش های Legacy نمایش داده شود. در صورتی که می خواهید مرورگر فایرفاکس به عنوان مرورگر پیش فرض مورد استفاده قرار بگیرد، باید این گزینه را فعال کرده و سپس از طریق گزینه Default Browser مرورگر پیش فرض را به فایرفاکس تغییر دهید. در صورتی که برنامه نویس خود تست را انجام میدهد مرحله به مرحله بعد از اتمام هر قسمت لازم است روی آنها تست انجام دهد. برای اینکه بتوانید در سایت جی تی متریکس دسترسی بیشتری داشته و امکان مدیریت دقیق تر و تنظیم بخش های مختلف مثل ویژگی های تجزیه و تحلیل یا تنظیمات ایمیل را داشته باشید لازم است که در این وب سایت تحلیلی ثبت نام کنید. نام دامنه در SEO موثر است. بله سیگنال های برند مثل جستجو برند یا لینک های شامل انکر تکست برند بسیار موثر شده اند. ساخت اکانت ahrefs رایگان رویایی است که با ارائه این ابزار از سوی کمپانی معتبر اچرفز به یک واقعیت تبدیل شده است و می تواند برای هر سئو کاری، یک خبر بسیار خوش محسوب شود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *