بک ٢ (BDI-ll) – ای سنج

نهایتا از نظر گوگل رپورتاژ به هیچ وجه اسپم محسوب نمیشود و حتی روز به روز ارزش آن بک لنیکی که در رپورتاژ قرار گرفته بالاتر میرود . دستیارهای هوشمند صوتی امروزه در نقاط بسیاری از جهان بهعنوان ابزارهای کاربردی و حتی الزامی خانگی شناخته میشوند. چون از این به بعد قرار است، حتی در خواب هم پول درآورید. هزینه ثبت رپورتاژ در سایت های مختلف وابسته به مواردی چون رتبه، تعداد بازدید و قدمت نام دامنه وب سایت است. چون بک لینک ها به طور موقت و دورهای در صفحات یک سایت قرار می گیرند، لازم است که شما پرداخت را به صورت دوره ای انجام دهید. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، سئو روز با یک دهه قدمت، یکی از باتجربهترین آکادمیهای خدمات سئو و بهینه سازی سایت در ایران است. از سال ۱۹۹۶ تا به امروز کلاهبرداران سئو از عبارت «افزایش ترافیک و رتبه در نتایج به صورت تضمینی» جهت فریب مشتریان استفاده کرده اند و به آن ها وعده های دست نیافتنی داده اند.این وعده های فریبنده باعث لکه دار شدن صنعت بهینه سازی سایت گردیده و بسیاری از شرکت ها را از انجام «سئو» رانده است. اما با بررسی اصول اولیه جمع آوری اطلاعات توسط الکسا می توان درک بهتری از رتبه بندی سایت ها داشت.

قیمت طراحی سایت حرفه ای

اگر از سایتی بک لینک بگیرید که اعتبار خوبی نداشته باشد و حداقل نسبت به سایت شما در وضعیت بهتری نباشد یک لینک بیارزش و آسیبزننده محسوب میگردد که باید از آن صرفنظر کنید. شما باید قالبی خریداری نمایید که خواندن متن در آن راحت باشد و یا برای یک سایت فروشگاهی باید قالب شما دارای نوار تخفیف ویژه و خرید سریع باشد . دوما در متن خبر ، چند بک لینک دائمی بصورت لینک فالو به سایت شما قرار داده میشود . بهتر است همه لینک ها را به صفحه اصلی ندهید بلکه فقط یک لینک به صفحه اصلی داده و بقیه را به صفحات فرعی سایتتان لینک بدهید. دسترس پذیری ساده محتوای حمایت شده برای مخاطبین از دلایل اصلی تاثیر زیاد این روش در برندینگ کسب و کار است. با تولید محتوای بسیار ارزشمند، آن ها را مجبور به لینک دادن به خود کرده و به این هدف دست یابید. همانطور که می دانید مت کاتس کارمند سابق گوگل در ویدئویی اعلام کرده بود که اهمیت بک لینک ها در موتور های جستجو کمتر خواهد شد.

چگونه سایت رقبا را تحلیل کنیم

آیا قصد ارائه خدماتی را دارید و میخواهید بیشتر دیده شوید و یا می خواهید در نتایج گوگل به رده های بالاتر برسید؟ اگر قصد لینک گذاری با این نوع وبسایت ها را دارید،اکیدا توصیه میکنم که از این کار اجتناب کنید مگر اینکه واقعا برایتان منطقی باشد که از آنها لینک بگیرید! انتخاب بین بک لینک و رپورتاژ آگهی به استراتژی های شما بستگی دارد؛ اگر بودجه شما محدود است و نمی توانید از این دو روش در کنار هم به صورت بهینه استفاده کنید پس بهتر است روشی را انتخاب کنید که به اهداف شما نزدیک تر است. احتمال موفقیت در کدام یک از این دو نوع تبلیغ بالاتر است ؟ مثلا تحقیق درباره اینکه چه فاکتورهایی در سئو یک سایت فروشگاه بیشترین اثر را دارد و یا تحقیق درباره تفاوت رفتار کاربران در دو سایت فروشگاهی و یا اگر یادتان باشد در بخش ۲ موتورهای جستجو دادههای آماری و آزمایشی دادیم و گفتیم سهم موتورهای جستجو چقدر است و یا درباره نتیجه آزمایش نرخ کلیک، نموداری دادیم. در یک رپورتاژآگهی می توانید به صورت غیرمستقیم به تبلیغ خدماتتان بپردازید.

اما اگر در نگارش و انتشار رپورتاژ آگهی متخصص نیستید، می توانید با آژانس های دیجیتال مارکتینگ ای که خدمات خرید بک لینک و انتشار رپورتاژ آگهی را ارائه می دهند، همکاری کنید. در سایتهایی مانند لینک بگیر دات کام هم امکان خرید بک لینک وجود دارد و هم امکان خرید رپورتاژ آگهی ارائه می شود. سئو روز علاوه بر ارائه انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل خدمات سئو سایت و طراحی سایت، آموزشهای حرفه ای و تخصصی زیادی برای کاربران خود آماده کرده است. از آنجا که این لیست بلندی است، بنابراین تنها به توضیحات کوتاه و مفید برای هر روش بسنده کرده و هر جا که لازم باشد، منابعی را برای مطالعه بیشتر به شما پیشنهاد کرده ایم. چرا که شما را 50 سایت مختلف تایید کرده اند و اعتباری را به سایت شما نیز انتقال داده اند. این هزینه بسته به معروفیت سایت، میزان بازدید، رتبه الکسا و اعتباری که سایت نزد گوگل دارد تعیین می شود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *