بک لینک بهتره یا رپورتاژ

2 رپورتاژ ( 10 رپورتاژ در لایه 1 ) و بیش از 5000 لینک در لایه های بعدی با هزینه ی 3 میلیون تومان قابل اجرا هست. سرعت ایندکس رپورتاژ دانشگاهی edu بسیار بالاست. قبل از اینکه کاملا درگیر شوید، میخواهم بدانید که آیا میزان پرش وبسایت شما، که به نظر شما بالاست آیا در حوزه کسب و کار آنلاین شما معمولی است یا اینکه نه واقعا شرایط بد است؟ برای اینکار، بهترین برگه ها و بد ترین برگه های سایت را (از نظر میزان بانس ریت) پیدا کنید، اکنون نوبت به مقایسه دو برگه رسیده است. Keyword بیابید، کلماتی که از طریق آنها بیشترین ترافیک را کسب کرده اید، در کنار بد ترین کلمات قرار دهید، همین کار را برای بانس ریت انجام دهید و خوب و بد را جدا کنید. زمانی که موتورهای جستجو وبسایت شما را برای جستجوی کاربر نمایش میدهد، کاربر پس از وارد شدن به وبسایت به دنبال موضوع و مطلب خاصی میگردد. همه ما بارها در سایتها بمباران تبلیغاتی شده و از این موضوع کلافهایم. برای مثال، اگر کاربرانی که از طریق بازاریابی در شبکههای اجتماعی وارد وبسایت شما شدهاند در صفحات خاصی نرخ پرش بالایی دارند، به این معناست که اطلاعات موجود در شبکه اجتماعیتان با اطلاعات صفحهای که به آن لینک دادهاید تناسبی ندارد و باید مطالب آن صفحه از وبسایت یا اطلاعات مربوط به آن در شبکههای اجتماعی را تغیی مشاور سئور دهید.

بدست آوردن کلمات کلیدی سایت

گوگل یک اسنیپت غنی را به دلیل اینکه نظر کاربران را بیشتر به خود جلب میکند، مورد توجه قرار میدهد. تنظیم گروه تبلیغات (Ad Group) و مدیریت حساب: اینجا همان بخشی است که شما از دادهها در آگهی گوگل خود برای بهینهسازی هزینه تبلیغ خود استفاده میکنید. که این کار مستلزم هزینه زیادی خواهد بود. میخواهم این برگه های ضعیف را شناسایی کنم، روی بهینه سازی آنها کار کنم تا دوباره در گوگل رتبه کسب کنند. فرض کنید برای کمپین تبلیغاتی خود یک لندینگ پیج طراحی کرده اید و بانس ریت این صفحه فرود به طرز عجیبی بالا است، این یعنی کاربران پس از بررسی اطلاعات ارائه شده در لندینگ، به انجام کار (interaction) ترغیب نشدهاند و صفحه را ترک کردهاند، اتفاقی که هرگز نمیخواستیم بیافتد! اگر کاربران نتوانند آن چیزی که به دنبالش هستند را در وبسایت شما پیدا کنند، اوضاع برای وبسایت بسیار سخت خواهد شد. حواستان به نقاط ورودی کاربران باشد! به نرخ فرار از ورودی ها و مراجع مختلف توجه کنید. 1. برگه هایی که نرخ فرار بالا و بازدید بالا دارند را شناسایی کنید. هدف شما از بازدید کاربران میتواند هدف نرخ پرش را تعیین کند.

تغییر رنگ مرورگر در موبایل

یا اینکه کاربر دنبال برخی اطلاعات است که برگه وبسایت شما را بازدید میکند، سپس با دست یافتن به آن اطلاعات یا نکاتی که لازم داشت برگه وبسایت شما را ترک میکند و در نهایت اینکه نیازی ندارد تا بیشتر از این بماند یا اینکه برگه های جدیدی باز کند. در واقع دلیل پیگیری نرخ پرش اینست که بدانید چرا کاربر وبسایت شما را ترک کرده است حال چرا میخواهید کاربر به وبسایت شما وارد شود سپس در آن بماند؟ و وقتی متوجه شدی که چرا در ايران يک دانشجو را از طبقه بالا مثل ۱۸ تير ۱۳۷۸ به پايين انداختن ! به همین دلیل از شما می خواهیم خواندن تیتر های بعدی را به هیچ وجه از دست ندهید. اگر در صفحه هیچ لینک یا CTA (کال تو اکشن) ای برای هدایت کاربر وجود نداشته باشد، قطعا او را از دست میدهیم! همه و همه کاربر را از ایجاد بانس دور میکند. دیر لود شدن صفحه، کاربر را کلافه میکند و باعث بالا رفتن بانس ریت میشود.پیشنهاد میکنیم از ابزار گوگل برای تست سرعت سایت در موبایل و دسکتاپ نیز استفاده کنید. 5. این کارها را تکرار کنید، این چرخه باعث می شود شما بهترین استفاده از آمار بانس ریت را داشته باشید.

طراحی و بهینه سازی وب سایت

محتوای باکیفیت هم به کاهش بانس ریت و هم به افزایش Time On Site کمک میکند. احتمالا پاسخی که شما هم دادهاید، چیزی شبیه به همین بوده است. مثلا این میزان ۷۵% است، این یعنی از هر ۱۰۰ نفر کاربر که به وبسایت شما وارد شده باشند، ۷۵ نفر بدون اینکه نتیجه ای گرفته باشند و بدون هیچ حرکت اضافی، وبسایت شما را ترک میکنند. چون موقت بودن لینک، اثرگذاری آن را کاهش میدهد. عموما هدف ما درگیر کردن مخاطب با سایت و ترغیب او به انجام یک عمل یا action است،بالا بودن bounce rate، نشانه از عدم درگیری مخاطب دارد، پس باید برای کاهش آن آستینها را بالا بزنیم! شما با توجه به انتخاب سبک مورد نظر باید اولویت های طراحیتان را مشخص کنید. همچنین میتوانید روی کلمات کلیدی برای محتوای بهتر تمرکز کنید. این کلمات را باید با کلماتی مقایسه کنید که اصلا بازدیدی کسب نکرده اند. شما می توانید یک جریمه گوگل را متحمل شوید که در واقع شما را در لیست سیاه قرار می دهد. تنها خواستم به شما نشان دهم که میشود از گوگل آنالیتیکس در سئوی سایت هم استفاده کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *