بهترین شرکت های طراحی سایت ایران – نقد و بررسی + مقایسه و رتبه بندی

اینجاست باید به سراغ مبحث مهم اهمیت شبکههای اجتماعی در سئو بروید. به تازگی یه مقاله در مورد ساخت بک لینک رایگان نگارش کردم که داخلش لیست زیادی از وبسایتهایی با دامین اتوریتی بالا که میتونید به رایگان داخلش لینک سازی کنید رو آوردم.

کلید واژه ها در سئو

این بازدیدکنندهها پس از چند ثانیه از سایت شما خارج میشوند و تنها نتیجهاش خراب شدن شاخصهای کلیدی سایت است. Fetch As Google سریعترین راه برای ایندکس شدن صفحات جدید است.

سئو حرفه ای

سپس روی Request indexing کلیک کنید تا با یه دربست Googlebot راه به آن صفحه بفرستید. برای ربات گوگل (Googlebot) یک سایت سریع نشان دهنده سرورهای سالم بوده، پس میتواند محتوای بیشتری را در تعداد کانکشنهای ثابت دریافت کند.

افزایش بازدید واقعی گوگل

ظاهرا Googlebot – ربات گوگل نمیتواند بعضی از تصاویر صفحه را لود کند. با استفاده از ابزار Fetch As Google میتوانید محتوای جدید را در اسرع وقت ایندکس کنید. پس اگر شما لینکهای زیادی به صفحه اصلی خود داشته باشید، گوگل مطمئنا در آن خواهد خزید.

چگونه محتوای سایت را سئو کنیم؟

اگر در این فایل به گوگل گفته شود صفحه خاصی را ایندکس نکند، رباتها هم صفحه را ثبت نمیکنند.

اگر فکر میکردید که بک لینکها دیگر بیش از این جای معجزه ندارند، باید بدونید که آنها به crawl budget شما نیز کمک میکنند. تا اینکه خوشبختانه یک روز پدر و مادرم بعد از کلی بر سر هم زدن طلاق گرفتند، و از این رهگذر آرامشی به دست آمد تا بیش از حدی که معمولاً یک نوجوان حوصلۀ کاری را دارد، خودم را به دنیای کارتون و کاریکاتور بسپارم.

اما نه به این صورت که کپی کاری در این میان انجام شود. در ادامه توضیح نحوه روشهای مختلف برآورد هزینه برای انجام خدمات سئو آمده است. شاید شما شغلی دارید اما دوست دارید چند دلار اضافی برای پرداخت آن تعطیلات رویایی یا شاید ماشین دوم بدست آورید.

خدمات سئو وب سایت

متا توضیحی کوتاه اما نسبتا مفصلتر در مورد آنچه در صفحه موجود است ارائه میدهد و به همین خاطر اهمیت زیادی دارد. جهت اطمینان دوباره Fetch And Render را انجام دادیم اما گوگل همچنان نمیتواند به تصاویر دسترسی پیدا کند.

Fetch And Render به شما نشان میدهد که گوگل و کاربران چگونه صفحه شما را میبینند.و چون آنها را در کنار هم قرار میدهد به آسانی میتوانید تفاوتها را بیابید.

گزارش خزش (crawl) در سرچ کنسول، به شما میانگین زمان مورد نیاز گوگل برای دانلود صفحات شما را نشان میدهد. “سریعتر کردن یک سایت، تجربه کاربری را بهبود بخشیده، و در عین حال نرخ crawl را افزایش میدهد.

آپدیت کردن مطالب قدیمی نه تنها محتوای آنها را بهروز و قابل استفاده نگه میدارد، بلکه به افزایش ترافیک ارگانیک نیز کمک میکند.

برای اینکه یک سایت قابل قبول باشد باید زیر 50 درصد نرخ پرش داشته باشد.

افزایش رتبه در جستجوی گوگل

با اسکرول و مشاهده انتهای گزارش، میبینیم که تصاویر به طور موقت غیر قابل دسترس هستند (Temporarily unreachable). همچنین تمام مواردی را که مانع از ورود پست های شما به صفحه اول گوگل می شوند را پیدا کنید و بفهمید که ابتدا باید به چه موضوعاتی بپردازید.

حال باید از سرچ کنسول استفاده کنم؟ احتمالا شما هم خبر دارید که تعداد کاربرانی که با موبایل خود جستجوی گوگل انجام میدهند از کاربران دسکتاپ خیلی بیشتر است و این فاصله روزانه در حال افزایش است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *