بررسی آنلاین وضعیت سایت شما با اپ جت سئو

جت سئو ابزار آنالیز سایت است که در اجرای موفق انواع پروژههای سئو به کمک متخصصان این شرکت طراحی شده و توسعه یافته است.

بهبود رتبه در الکسا

پس از محبوبیت SEOmoz، آنها کاربری کمپانی خود را به یک شرکت مشاوره تغییر دادند. پس از چند ثانیه نتیجه به شما نمایش داده می شود.

لینک خارجی در سئو

شما با استفاده از این ابزارها می تونید گزارشاتی از عملکرد سایتتون مثل سرعت سایت، استفاده ی صحیح از عنوان ها و متاها و رفتار کاربران و خیلی موارد دیگه مشاوره سئو دریافت کنید.

مشکلشان چیست؟ برای دریافت جواب سوالشان به کجا میروند؟ خدمات سئو ( خدمات seo ) چیست؟

بهبود رتبه سایت در گوگل

این گروه انواع مختلف ابزار های آنلاین با تمرکز بر سئو و آنالیز متن و کلمات کلیدی، روش های آنالیز وب سایت و بک لینک و غیره است.

سئوی حرفه ای

تنها کافی است به فرم بالا نگاهی بیندازید تا متوجه این نکته شوید که شبکه مترجمین ایران تمامی جوانب احتمالی را برای پذیرش سفارش تولید محتوا در نظر گرفته است تا مشتریان بتوانند بهصورت اینترنتی و بدون صرف زمان، برای مکاتبات تلفنی و حضوری فرایند سفارش تولید محتوا را به شکلی منظم انجام دهند.

در عصر حاضر، تنها محصولات و خدماتی میتوانند توسط افراد انتخاب شوند که به وسیله تولید محتوا برای مخاطبین شناخته شده و قابل اعتماد باشند. در اینجاست که شما به برتری این ابزار پی می برید اول سادگی و دوم سرعت.

Google Rich Snippet Tester: URL ها را برای چگونگی نمایش rich snippets در صفحه نتایج جستجو بررسی می کند.

سال 1990 اولين موتورهاي جستجو شروع به کار کردن ، آن زمان مردم موتورهاي جستجو را به ديد يک ليست فهرست شده نگاه ميکردن، رتبه سایت ها بر اساس حروف الفبا انجام ميشد مثلا صفحه AAA در بالاي اين ليست وجود داشت.

بهبود سئوی سایت

بعضی ها ممکن است این را به عنوان سئوی فنی هم معرفی کنند. بهطور اختصاصی آنها ادعا دارند که بیشتر مشتریانشان از این پلتفرم بهمنظور یافتن اینکه رقیبان آنها به کدام مشتریان خدمات میدهند استفاده میشود، تا تلاش کنند این مشتریها را برای خودشان بقاپند!

رفع پنالتی گوگل

می توانید این موضوع را از روی محتواهای موجود در سایت خودشان و مقالاتی که نوشته اند نیز کاملا متوجه شوید.

بهبود رتبه آلکسا

Sitechecker توسط یک گروه به هم پیوسته در Boosta توسعه داده شده است که آنها در سراسر اروپا کار پخش هستند.

حذف محتوای قدیمی

این ابزار زمانی که شما در حال بهینه سازی وب سایت برای محلی هستید که در آن زندگی نمی کنید، بسیار مفید است. شما از موتورهای جستجوگر بازدید می کنید و سوالات خود را از آن می پرسید گوگل یا هر موتور جستجو گر دیگر به سوال شما فکر می کند و لیستی از لینک ها و صفحاتی که شما را به پاسخ می رساند روبروی شما قرار می دهد و بهینه سازی سایت اینجاست که کاربرد دارد و باعث می شود شما در صفحات اول و حتی لینک اول در موتور جستوجوگر برای جواب کاربران قرار بگیرید.

سلایق مختلفی برای محاسبه هزینه یا قیمت انجام سئو سایت وجود دارد که می تواند ترکیبی از تعهد جایگاه کلمات مورد نظر و اجرای فعالیتهای بهینهسازی فنی و محتوای و …

بررسی کامل سئو سایت

صفحه اصلی، سرویسها یا محصولات، عضویت، بخشهای اصلی تولید محتوا برای فروشگاه اینترنتی هستند. همچنین این گزارش اندازه حجم و صفحه سایت را مشخص می کند و این که آیا وب سایت قابل Crawl توسط موتورهای جستجو هست یا خیر.

خدمات سئو ارزان

Google Algorithm Updates: بهترین ابزار برای پیگیری بروز رسانی های موتورهای جستجو است. امروزه یکی از بزرگترین ابزارهایی که در دسترس عموم است و از آن برای یافتن خدمات و کالاهای مورد نیاز استفاده میشود اینترنت می باشد.

Google Data Studio: داشبورد گزارشی را ایجاد می کند که به شما کمک می کند ROI تلاش های خود را تجزیه و تحلیل کنید مانند Google Analytics. ابزار حسابرسی وب سایت: یک صفحه وب سایت را اسکن کرده و پیشنهاداتی از بین 156 نکته سئو ارائه می دهد.

سئو سایت در تهران

در قسمت ابتدایی شما انواع HTTP status codes را مشاهده می کنید. به شما کمک می کند که کلمات کلیدی مرتبط با کار خود، شدت رقابت در آن ها، کلمات جدید و غیره را برای کار در سئو کشف کنید.

شاید بپرسید که توسعه دهنده این ابزار آنلاین کیست؟ Google Structured Data Checker: این ابزار به شما کمک می کند نشانه گذاری داده های ساختاری را به یک صفحه وب اضافه کنید.

Google Search Console: به شما دادهای مهمی را از قبیل indexation rates, sitemaps, Robots.txt file, 404 errors درباره سئو سایت شما ارائه می دهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *