با یادگیری و رعایت اصول سئو، سایتتان را به اوج برسانید

بسیاری از افرادی که از طریق منابع خارجی و یا ویرایشگر متن WYSIWYG استفاده می کنند ، قرار دادن تگ meta را که می تواند برای آن ها محبوبیت زیادی در موتور های جستجو و مقوله سئو سایت داشته باشد را فراموش می کنند مشاوره سئو .

سوالات متداول سئو

نگران نباشید. ما محتوای شما را در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرار نمی دهیم. در واقع شما همه نوع تولید محتوا در اینستاگرام خود ایجاد کردهاید و حس میکنید غیر از محتوای معمولی چیزی برای تولید ندارید.

اصطلاحات در سئو

این برنامه میتواند موضوع مطالب شما را بدون نیاز به پر کردن محتوای شما با تکرار کلمات کلیدی مورد نظرتان تشخیص دهد. یکی از مواردی که به شدت میتواند روی کاهش قدرت سئو وب سایت شما تاثیر داشته باشد، وجود لینکهای شکسته در آن است.

وضعیت رقبا در کلمات کلیدی

• Crawl Errors: ارورهایی که به ربات خزنده گوگل اجازه ورود به سایت را نمیدهند، در این بخش وجود دارد. Crawl در واقع همان ربات خزندهی گوگل محسوب میشود. • Crawl Stats: آمار و اطلاعات ورود خزنده گوگل به سایتتان در این بخش وجود دارد.

انواع خدمات سئو

بخشی تحت عنوان سایتمپ در این ابزار وجود دارد. Google PageSpeed Insights که در فارسی به گوگل پیج اسپید معروف است یک ابزار خوب گوگل برای تست سرعت بارگذاری سایت میباشد، دو نمره برای سرعت سایت شما در نظر میگیرد، یک رتبه مربوط به سرعت سایت شما در محیط دسکتاپ (مثلا در لپ تاپ) و یک نمره دیگر در دستگاههای گوشی به شما ارائه میدهد.

در ابتدا سئو زیاد پیچیده به نظر نمیرسید. در این صورت صفحاتی که مایل نیستید ایندکس نخواهند شد.

بهترین شرکت سئو

حتما به صورت مداوم این بخش را چک کنید تا در صورت مشکل به رفع آن بپردازید. با استفاده از این بخش میتوان به راحتی مشکلات مربوط به هشدارهای گوگل در رابطه با آلوده بودن صفحات سایتتان را رفع کرد.

سئو و بهینه سازی سایت

گزینه MARK AS FIXED برای حذف صفحات مشکلدار وجود دارد. به طور مثال خطاهای اتصال به سرور، فایل robot.txt، صفحات ۴۰۴ و …

مراحل انجام سئو

این بخش نیز نقشه گوگلی سایتتان را نشان میدهد که در یک فایل xml قرار گرفتهاند. امکان اینکه ببینید فایل robot.txt توسط گوگل شناخته شدهاست، از این بخش قابل دیدن است.

پیج اتوریتی چیست

امکان اینکه از قرار گرفتن سایت خود در بخش گوگل سرچ کنسول مطمئن شوید نیز وجود دارد. در این بخش وجود دارد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *