بانس ریت Bounce Rate چیست؟

SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پيوند دهندگان (پيوندهايي که از سايتهاي ديگر به سايت شما اشاره ميکنند) متمرکز ميشود سپس با استفاده از روشهايي که در خارج از وب سايت انجام ميشود به بهينهسازي موتور جستجو ميپردازد. با استفاده از افزونه yoast seo نیز میتوانید نقشه سایت خود را ایجاد کنید. به همین منظور ایکاد می تواند با ایجاد بک لینک های با کیفیت جایگاهی ویژه به وب سایت شما ببخشد. منظور از بک لینک Backlink تعداد لینکهایی است که سایتهای دیگر به سایت شما دادهاند و افراد از طریق آنها وارد سایت شما میشوند. این سایت ها به دلیل محتوای زیادی که روزانه در سایت ها قرار می دادند ،ورودی بسیار خوبی برای سایتشان دریافت می کردند و کمتر به اهمیت سئو می پرداختند. رتبه الکسا برخلاف رتبه گوگل است و در اینجا هر چه رتبه الکسا کمتر باشد نشاندهنده این است که سایت فوق از بازدید بیشتری برخوردار است. اما در دنیای امروز با گسترش شبکه های اطلاع رسانی مثل تلگرام، کاربران اخبار روز را از کانالهای خبری دریافت می کنند و کمتر به سایت های خبری سر می زنند.

ثبت سایت در گوگل انالیز

کاربران تنها در صورتی به وب گردی در صفحات سایت ما ادامه می دهند که محتوای مناسب و با کیفیتی را مشاهده کنند و مرتبط به نیاز آنها باشد. در صورتی که رپورتاژ آگهی توسط یک تیم حرفهای نظیر ویرلن تولید شود، این اتفاق نخواهد افتاد. چگونه می توان یک رپورتاژ خوب نوشت ؟ به عنوان مثال تیترهایی که جنجالی هستند و در ذهن مخاطب سوال ایجاد می کنند از دید خبرنگاری تیترهای جذاب و مناسبی خواهند بود اما اینگونه تیترها کمکی به بهبود رتبه سایت شما در گوگل نخواهند کرد. استفاده از نقشه سایت و ایجاد آن باعث بهبود وضعیت سئو سایت و کمک به روند فعالیت های سایت خواهد کرد، اما استفاده نکردن از روش ایجاد سایت مپ و معرفی آن به سئو باعث کاهش رتبه سایت یا جریمه از طرف گوگل یا بقیه موتورهای جستجو نمی شود. به نظر می رسد که این روند در طول زمان گسترش بیشتری می یابد و استفاده از شبکه های اجتماعی در کنار سایت های خبری توسط مردم افزایش خواهد داشت.

این موضوع باعث میشود که افراد زیادی از سایتهای دیگر به سایت شما سر زده و در نتیجه در نظر گوگل شما به سایتی محبوب تبدیل شوید. چرا که گوگل میداند این سایت ها، سایت های اشتراک محتوا هستند بنابراین برای گوگل این کار کاملا طبیعی است. این امر باعث شد که سایت های خبری نیز به فکر سئوی سایت خود باشند. اولین مفهومی که در این رویکرد مطرح میشود، هویت رسانه است. یکی از مهمترین تاثیرات رپورتاژ بر سئو ، جلوگیری از اثرگذاری تغییر سیاستها بر روی رتبه سایت شما است. ۲- به یکی از سایت هایی که با بخشی از محتوا رپورتاژ مرتبط است و در نتایج بالای گوگل قرار دارد که معمولا DA بالایی هم دارند لینک می دهند. به خصوص اگر مخاطب به یکی از مشتریان دائمی شما تبدیل شده و به صورت رایگان برای شما تبلیغ هم بکند. از آنجایی که در جدیدترین قوانین سئو مخاطب جایگاه بالایی دارد، این موضوع میتواند کمک زیادی به بهبود رتبه سایت شما بکند. سازمانهایی که قصد دارند به این مهم بپردازند لازم است ابتدا تحقیقات جامعی پیرامون برندشان، رقبا و روند مشاور سئوصنعت داشته باشند. استفاده می کنند و چندین افزونه را به طور همزمان نصب می کنند بیشترین مشکل در این زمینه را دارند.

اسکریپت ساخت سایت مپ

به هر حال اگر مطالب جذابی در سایت خود داشته باشید و از قوانین لینکسازی داخلی به درستی استفاده کرده باشید، میتوانید مخاطب را در سایت نگه دارید. به خصوص اگر در متن خود رپورتاژ نیز قوانین سئو رعایت شده باشد. چرا که قرار دادن تعداد زیادی بک لینک در متن رپورتاژ باعث حساس شدن گوگل خواهد شد. چرا که از نظر گوگل مطلبی که به صورت دائمی در سایتی بماند یک مطلب واقعی است نه یک تبلیغ. با انجام این تحقیق به دنبال شکافهایی بگردید که میتوانید آنها را پر کنید و همچنین حواستان به حوزههایی که قادر به رقابت در آن از نظر جستجوی ارگانیک و پولی نیستید نیز باشد. در این دوره آموزشی سعی بر این است که تمام جزئیات این فریمورک محبوب در آخرین نسخهی آن (نسخه 4.1) مورد بررسی قرار گرفته و همچنین چندین پروژه عملی با استفاده از این فریمورک پیادهسازی شود. برند شما باید به گونه ای باشد که پیامی را به مخاطبان ارسال کند، پیامی که فقط برند شما بتواند آن را ارائه دهد. متخصصان سئو فقط تکنیک های عمومی آن را مانند متاتگ ها، بهینه عکس ها و غیره می دانند و گرنه در کل همه مانند هم هستند( البته آن هایی که واقعا متخصص می باشند).

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *