ایجاد بک لینک پایدار – افزایش احتمال دریافت بک لینک – بک لینک بازاریابی|Bazaryabi.ir

بجای خرید بک لینک در تمام صفحات یک سایت، در یک یا چند صفحه خاص تبلیغ کنید. برای مثال حضور در یک سایت خبری و معرفی محصولات شما باعث میشود کاربران بیشتری پیدا کنید و اعتبار کسبوکارتان افزایش یابد. ولی توصیخ میکنیم که برای آسودگی خاطر یک کپی از تغییراتتان تهیه کنید. خب، کیفیت مخاطب یعنی وبسایت و محتوای آن با کاربرانی که از آن بازدید میکنند همخوانی دارند و به صورت هدفمند تهیه و انتخاب شدهاند. بسیاری از افراد بر این باورند که گوگل در رتبهبندی سایتها از دادههایی که گوگل آنالیتیکس تهیه میکند استفاده میکند، در صورتی که این باور کاملا غلط است. اینکه گوگل از دادههای گوگل آنالیتیکس در الگوریتم رتبهبندی خود استفاده نمیکند کاملا اثبات شده است! اگر واژه ی List of Guest blog sites رو در گوگل جستجو کنید، وبسایت های معتبر زیادی خواهید دید، که به شما امکان درج پست مهمان و گرفتن بک لینک های معتبر در موضوعات مختلف رو میده. سئو یک وبسایت به منظور جذب کاربر و بیشتر دیده شدن بیشتر ممکن است انواع مختلف جستجو را دربرگیرد مثل انواع جستجو تصویر، جستجو در ویدیو، جستجوی دانشگاهی، جستجو در اخبار و جستجو در نقشه.

کلمات کلیدی در مقاله

بله لینک های خارجی هم خیلی مهم هستند اما اینکه شما در سایت خودتان لینک دهی درستی به صفحه اصلی و دیگر صفحه ها داشته باشید و مدت حضور کاربر در ساییتان را بالا ببرید مهم تر از این است که کاربر از سایت دیگری وارد سایت شما شود و بعد از مطالعه ناقص یک صفحه شما، برود و پشت سرش را هم نگاه نکند. وقتی کاربر موقع ورود به سایت ما یا وقتی که می خواهد درون سایت ما بین صفحات داخلی جا به جا شود، احساس کند که کاری زمان بر است، به سرعت سایت ما را ترک کرده و به سایت های دیگر برای دریافت پاسخ خود مراجعه می کند؛ یعنی به همین راحتی با بهینه نکردن زمان انتظار، کاربران و مخاطبان سایتمان را از دست می دهیم و در نتیجه روز به روز به رتبه های پایین تر گوگل می رویم؛ پس الزامی است که در این مورد دقت لازم را داشته باشیم. چه بهتر که این ابزارهای با نیازهای ما ایرانیان نیز همگام شده باشند و ما بتوانیم راحتتر به ارتقای سطح وبسایتمان کمک کنیم.

در این مطلب ما قصد داریم به جرئیات بیشتری بپردازیم و ببینیم که بانس ریت دقیقا چیست؟ بانس ریت (bounce rate) یا نرخ پرش سایت چیست؟ یکی از این متریکها بانس ریت (Bounce Rate) است. البته همان طور که گفتیم میزان bounce rate وبسایت شما به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که مهمترین عامل وجود محتوای با کیفیت و انتخاب درست مخاطبین است. این موضوع یعنی شما با خرید رپورتاژ آگهی در یک سایت معتبر، عملاً تعداد بسیار زیادی بک لینک دائمی خواهید داشت. در مقابل باید این موضوع را نیز در نظر گرفت که هر قدر به رتبه 1 نزدیکتر می شویم امکان تغلب کمتر شده و رتبه ها قابل اعتمادتر هستند. هر چقدر تعداد لایه ها بیشتر باشد تاثیر لینک هایی که به سایت شما داده می شود بیشتر می شود. تولید محتوای ارزشمند یا محتوای همیشه سبز ، امکان بازنشر آن را در سایت ها و وبلاگها افزایش می دهد و اگر روند تولید محتوایتان همیشگی و با کیفیت بالا باشد ، سایت های زیادی رغبت پیدا می کنند تا بک لینکهای ارزشمند به سایتتان بدهند. درغیر این صورت اگر دستگاهها از AES پشتیبانی میکنند، گزینه AES و درصورتی که پشتیبانی نمیکنند، گزینه TKIP که امنیت و سرعت کمتری نسبت به AES دارد را انتخاب کنید.

نمونه متن Sms تبلیغاتی

واقعیت این است که آمار این سرویس لزوما دقیق و کاملا براساس واقعیت نیست و تا حدودی مبتنی بر محاسباتی فرضی و احتمالی است، چرا که منبع اصلی جمع آوری اطلاعات الکسا و در واقع پشتوانه آن، نوار ابزار یا تولباری (Alexa Toolbar) است که در مرورگر بازدیدکنندگان در سرتاسر دنیا نصب می شود، به فرض ممکن است اکثر کاربران پایگاهی بدون نصب تولبار از آن دیدن کنند و در مقابل سایتی دیگر به دلیل نوع فعالیتش بازدیدکننده های خاصی داشته باشد که تولبار الکسا را، اکثر آنها نصب کرده باشند (معمولا وبسایت هایی که بازدیدکننده هایشان از تجربه کافی در فعالیت های وب برخوردارند، رتبه الکسای بهتری نسبت به سایت های دیگر ولی با بازدید مشابه دارند)؛ اما با وجود همه ی این تفاسیر نباید سایت الکسا و رتبه آن را آنقدرها هم دست کم گرفت! همیشه اخبار تازه ای از حوزه ی شما وجود دارد و افرادی هم هستند که این اخبار را پی گیری می کنند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *