اکانت سئو – خدمات وردپرس تیم ایکارسو

24. آیا شبکه های اجتماعی بر روی سئو تاثیر گذارند؟ شبکه های اجتماعی باعث افزایش ارتباط شما با مخاطبان در سطح شخصی تری شده و از این روش، ترافیک بیشتری برای سایت کسب می کنید.

مراحل سئو سایت

نتایجی که Google QDF از سایت شما بدست میآورد، تاثیر زیادی در SEO سایت دارد. به تازگی گوگل از ربات “Query Desected Freshness (QDF)” استفاده میکند.

بررسي سئو سايت

زیرا مدیران گوگل اعلام کرده بودند که گوگل برای جلب رضایت کاربران قصد دارد سایتهایی که از طریق فیچر اسنیپت رتبهی بالایی را کسب کردهاند، حذف کند. در واقع فیچر اسنیپت یک پاسخ کوتاه و مستقیم برای سوالات کاربران است.

این روش باعث قرار گرفتن مجموعهای از محتواها در یک صفحهی کتگوری میشود. کدهای اسکیما بین صفحات سایت و محتواها قرار میگیرند.

این خزندهی هوشمند قادر است محتواهای جدید را در سایت شما پیدا کند. فیچر اسنیپت یکی از راههایی است که بسیاری از کارشناسان SEO از طریق آن رویتپذیری سایت خود را در نتایج جستجو بالا میبرند.

از سوی دیگر به دلیل اینکه در فیچر اسنیپت یک لینک حاوی متن اصلی قرار میگیرد، برای SEO سایتها ارزشمند است. همین موضوع اهمیت فیچر اسنیپت را بیشتر از گذشته میکند.

اشتباه در سئو سایت

در این بخش می توانید لینک دهی خارجی و داخلی سایت خود را با جزئیات بررسی کنید. اگر محتواهای زیادی دارید که تعداد کلمات زیر 100 یا 200 کلمه است, هیچ اطلاعات خاصی را نوشته های سایت شما به کاربران اضافه نمی کند, محتوا های خود را از سایت های مختلف کپی می کنید و یا صفحه های نوشته های شما پر از بنر ها و لینک های تبلیغاتی است باید نگران الگوریتم پاندا باشید.

برای مثال شما از طریق کدهای نشانهگذاری اسکیما به گوگل میگویید در یک صفحه، محتوا برای قسمت مقالات تهیه کرده و یا در صفحهی دیگری، اعداد را برای قیمتگذاری محصولات خود قرار دادهاید.

سئوی سایت فروشگاهی

گوگل همهی انواع محتوا را یک امتیاز برای سایت محسوب میکند. گاهی اوقات ممکن است که پول بدهید و محتواهای دزدکی را بخرید که در نهایت گوگل به راحتی آن را شناسایی می کند .

خدمات تولید محتوا تالیفی عمومی مناسب حجم بالا است. اما به تولید انواع قالب محتوا (تصویر، ویدئو، پادکست، محتوای متنی و …) توجه کنید. تولید محتوای فروشگاهی یکی از مهمترین کارها در فروش آنلاین و فروشگاه های اینترنتی است.

بهترین شرکت سئو کار

یکی از جدیدترین نکات در دوره آموزش سئو لینک دادن به دستههای مرتبط است. قصد دارید لینک های اتوماتیک به سمت شما هدایت شود؟

سپس، در پنل سمت چپ بر روی “Fetch as Google” کلیک کنید. باشد. به این ترتیب متوجه میشوید که چه تعداد از کاربران و کدام یک از آنها اهداف شما را تکمیل میکنند؛ بر اساس این اطلاعات میتوانید فرآیندهای خود را بهینهسازی کنید.

بنابراین شما باید آنها را پیدا کنید و به بهترین شکل ممکن در محتوای خود ازشان استفاده کنید. در مطلب بعدی قصد داریم که بزرگترین مجموعه از پرسش های سئو را مطرح کرده و به آنها پاسخ دهیم.

رپورتاژ آگهی سئو

رابکس با داشتن سبدی متنوع از ارزهای دیجیتال قابل ارائه به مشتریان خود در این زمینه عملکردی قابل تحسین را داشته است. این قسمت نیز شامل چندین تکنیک مهم است.

یکی دیگر از تکنیکهای مهم در دوره آموزش سئو مربوط به اسکیما (schema) و کدهای نشانهگذاری است. دو اسنیپت بسیار مهم که تاثیر بسیاری در رنکینگ وب سایت دارند اسنیپت آدرس صفحه و رتبه دهی می باشند.

بخش دیگری از پروسهی SEO به خارج از صفحات سایت مربوط میشود. بنابراین شانس بالا آمدن صفحات در SERP افزایش مییابد.

حتی برخی از طریق آن به صفحهی اول SERP هم می روند. شما از طریق این کدها، اطلاعات مفیدی در مورد صفحات سایت خود را به موتورهای جستجو میدهید.

اما اکنون تیم سئو هاب به این نتیجه رسیده است که جستجوهای صوتی از طریق Siri، Cortana، Amazon Echo، Google در حال افزایش است.

حقیقت این است که گوگل می خواهد بفهمد در سایت شما چه خبر است و هرچه محتوایی که شما برای آن فراهم کرده اید بزرگتر و بیشتر باشد، گوگل بهتر می تواند کارش را انجام دهد.

الگوریتم گوگل

مدتی بود که گفته میشد گوگل قصد دارد این تکنیک را حذف کند و یا آن را تغییر دهد. برای اطلاع از ارزش این کار، تنها کافی است سه برند مطرح جهانی یا ایرانی را در ذهن خود مجسم کنید و نام آن هارا گوگل کنید تا ببینید هر یک از این برندها چه میزان به تولید محتوایی ارزشمند(حتی پس از مطرح شدن) اهمیت داده اند؟

افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *