انواع بک لینک و چگونگی ایجاد آنها – مثناسئو

بک لینک در واقع به لینک هایی گفته می شود که به یک سایت ارجاع داده شده اند.سایت هایی که سایت ما را معرفی کرده اند و به دلیلی ( از جمله کیفیت بالای مطالب آن سایت یا … ) آن سایت را به عنوان منبع مطلب لینک می کنند. لینک هایی که بدون اطلاع یا اقدامی از طرف صاحب سایت (یا سئوکار سایت) تولید میشوند را به نام لینک طبیعی میشناسیم. آنچه شما می توانید هنگام انجام این کار پیدا کنید، قالب های محتوایی خاصی است که در این شبکه قرار دارند. با استفاده از هویت خریدار و دستهبندی روانی آنها شما میتوانید مخاطبین خود را بشناسید، از نیازهای آنها مطلع شوید و بدانید که به دنبال چه چیزی میگردند. بالاترین، نمونه ایرانی وبسایت ردیت است که البته فیلتر می باشد. البته روش ما با چیزی که در نمودار میبینید متفاوت است، البته ساختار کلی و چند مرحله ای حفظ مشاوره سئو شده است.

اصطلاحات گوگل آنالیتیکس

البته نتایج این پژوهش هنوز هم ارزش دارد. فاکتور دوم که درباره ی بک لینک حائز اهمیت میباشد، ارزش سایتی است که قرار است از آن بک لینک دریافت کنید. معمولا بیشتر سایتهای با ارزش ایرانی، بخشی را در تعرفه تبلیغاتی خود دارند به نام ریپورتاژ. درست است که سایتهایی که روی هاست ایرانی هستند بسیار سریعتر از سایتهای روی هاست خارجی باز میشوند، اما این دلیل بر سرعت بیشتر این هاستها نیست. این همان چیزی نیست که من میخواستم! بنابراین هنگامی که برای مشتری کار می کنید، میتوانید با اطمینان بگویید، “خوب، در واقع، ما می دانیم که ساخت تعاملی برای ما خیلی دشوار نیست چرا که ما یک تیم توسعه دهنده خوب داریم و آنها واقعاً به لینک دسترسی پیدا می کنند زیرا ما قبلاً تعداد زیادی از آنها را انجام داده ایم و موفقیتهای زیادی را از آنها دیدهایم. این فهرست ها توجه افراد یا وب سایت هایی که در این لیست ها وجود دارند را جلب می کند. این افراد معمولا با نرمافزارهای ساخت بک لینک، در حجم وسیع اقدام به ساختن لینک میکنند یا در سایتهایی که از طریق گوگل اسپم شدهاند (مزرعه لینک) برای شما لینکسازی میکنند.

به جای اینکه آن را فراموش کنید و به سراغ قسمت بعدی بروید، میتوانید این بانک بزرگ محتوا را در آنجا داشته باشید تا همیشه بک لینکهایی برای شما ایجاد کند. ولی سئو به همین جا ختم نمیشود عبارت SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. این چیزی است که در حال حاضر واقعاً برای ما بسیار مفید است، چیزی که می خواستیم با شما به اشتراک بگذاریم، به ایده عدم استفاده از ایجاد لینک به عنوان یک کمپین آغازین و متوقف شده برمیگردد. گوگل صراحتاً بیان کرده است که “هیچ کس نمیتواند رتبه اول گوگل را به شما تضمین کند.” اما باز با این حال مشاهده میکنیم که عده ای مخالفت کرده و خود را بالاتر از گوگل میدانند! میتوانید از محتوای قدیمی استفاده کرده و سپس داده ها را به روز کنید. این چیزی است که اخیراً برای ما بسیار خوب کار کرده. در طول هفتهای که در ۲۶ اکتبر ۲۰۲۰ آغاز میشود کدها به روز نخواهند شد.. سال ها – آیا هر ساله به روز می شود؟ بنابراین در حال حاضر ۱۳۹۹ است، آیا داده ای وجود دارد که در سال ۱۴۰۰ به روز شود؟

آموزش سئو ابزار

در حال حاضر می توانید به 4 صورت بسته های لینک سازی PBN چند مرحله ای را خریداری کنید. اتفاق جالبی که بعد از رتبه گرفتن این مقاله اتفاق افتاد این بود که تمام مقالاتی که قبل از اجرای PBN روی سایت رفته بود رتبه های بسیار خوبی گرفتند. از آنجایی که سئو به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و کنترل تمام این فاکتورها در دستان شما نیست، به هیچ وجه نمی توانید سئو را به صورت تضمینی به کسی ارائه کنید. در خبرنامه میموس عضو بشید تا علاوه بر آموزش های اختصاصی سئو؛ همین الان تمام کتاب هارو به صورت رایگان براتون ارسال کنیم! بعد از استقبال شما عزیزان از سرویس پی بی ان و تغییراتی که در الگوریتم گوگل اعمال شد، تصمیم به ارائه ی سرویس بک لینک PBN اختصاصی و تحت سایت و یا همان بک لینک PDN گرفتیم. در این نوع لینک سازی صاحب سایت یا سئو کار از مشتریانی که از خدمات و محصول راضی بوده اند درخواست میکند که لینک سایت را به اشتراک بگذارند یا از طریق تبلیغِ اینفلوئنسر ها و افراد مشهور با دنبال کنندگانِ زیاد، به خواست خود که لینک سازی خارجی به صورت دستی باشد، میرسد. و بستگی به تعداد سطوح و قدرتی که نیاز داریم این مراحل را ادامه می دهیم که به صورت هرمی تعداد لینک ها افزایش پیدا می کند.به همین دلیل است که به این روش لینک سازی هرمی نیز می گویند و این مجموعه همان بک لینک PBN است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *