افزایش 100% رتبه سایت

با آموزش سئو کلاه سیاه, در عمل فرد مقابل به روشهایی رو میآورد که شاید در کوتاه مدت موجب افزایش موردی مانند ترافیک وبسایت شود؛ اما در بلندمدت سئو کلاه سیاه, مانند انگلی بر تن وبسایت میشود و آن را فلج میکند.

سئو وب سایت

سئوکار کسی است که می تواند با انجام فرایندهای سئو (بهینه سازی سایت برای گوگل) موجب ارتقای سایت در یک سری کلمات کلیدی هدف شوند. با اینکه داده های ساختار یافته جز فاکتورهای رتبه بندی محسوب نمی شوند، با این حال رفع مشکلات آنها موجب ارتقا تجربه کاربری می شود.

در صورت بهره از روش های سئو کلاه سیاه, گوگل وبسایت شما را پنالی خواهد کرد (اسپم شدن سایت در گوگل) و شاهد افت ترافیک خود خواهید بود.

1. 1. SERP: پس از جستجو ترم (term) مدنظرمان در باکس جستجوی موتور جستوجوگر, مشاور سئو شاهد صفحهای هستیم که به آن Search Engine Result Page گفته میشود.

موتورهای جستجوگر

در ادامه شاهد ۵ مورد از اصطلاحات رایج در سئو هستید. برای برخی از سایت ها این داده ها می توانند نجات دهنده باشد زیرا به این وسیله می توانند کلمات کلیدی کم ارزش هر صفحه ی خود را بیابند و از سوی دیگر داده هایی در این گزارش ها مورد بررسی قرار می گیرند که با سایت و زمینه ی فعالیت آن مرتبط تر اند و به این ترتیب راحت تر می توان خطاها و اشکالات اساسی را ردیابی و برطرف ساخت.

در این بخش شما میتوانید کنسول جستجوی خود را به آنالیز متصل کنید و اطلاعاتی در مورد ترافیک جستجوی خود کسب کنید. زمانی که شما توسط گوگل پاندا پنالتی می شود ترافیک شما دارای نوسان است یعنی ممکن است که یک روز شما ترافیک خوبی داشته باشید و دو روز ترافیک چندان جالبی نداشته اما متاسفانه گوگل پنگوئن بدین شکل عمل نمی کند و عطای وب سایت شما را لقای آن خواهد بخشید.

از اصلیترین تفاوتهای سئو کلاه سفید و سیاه, پذیرفته شده بودن تکنیک های سئو کلاه سفید توسط گوگل است. البته گوگل بینقص نیست و اگر از روشهایی بهره میبریم که گوگل متوجه کلاه سیاه بودن آنها نشده است, دیر یا زود متوجه میشود و اسپم شدن سایتمان را به همراه خواهد داشت.

روشهایی که با بهره از آنها شاید روند رشد ترافیکمان به مانند روش های سئو کلاه سیاه افزایش نیابد, اما پایدار و مستمر خواهد بود.

بررسی سئو سایتچ

بلکه اگر به شکلی درست از آنها بهره برده شود, میتوانند عاملی برای افزایش ترافیک وبسایتمان شوند. هزاران تفاوت بین سایتهایی که برای کاربر کار میکنند با آنهایی که برای موتورهای جستجو کار میکنند وجود دارد.

هزینه انجام سئو

روی گزینه Edit (ویرایش) مخصوص آن View که میخواهید ویرایش کنید، کلیک کنید. مثلاً اگر میخواهید عکسهای خود را ادیت کنید. نکته: از دادن آگهی رایگان در سایت های آگهی رایگان پرهیز کنید بعد از یک مدت آگهی شما را حذف می کنند و به سایت شما ضربه بدی در لینک بیلدینگ وارد می شود.

بیش از 5000 نفر در فضای وب این PDF را به صورت رایگان دریافت کرده اند. از مزیتهای یک سیستم اپن سورس این است که، سازنده آن سیستم تمام کدها را بهصورت کاملا رایگان در اختیار عموم افراد قرار میدهدد.

سئو سایت شرکتی

نکته بسیار مهم : توجه فرمایید سایت های بسیاری ادعای آوردن سایت شما به صفحه اول گوگل را دارند ، ولی سایت خود آن ها در کلمات کلیدی مثل خرید بک لینک ، سفارش سئو و …

کار شما هم دقیقا همینطوری هست. مطلبی که در سایت قرار داده میشود، نباید کوتاه باشد، وجود کلمات کلیدی هم در آن الزامی است. حالا حدس بزنید که وقتی سرعت سایت شما کم است کاربر چه حسی دارد؟

از امروز شما باید به فکر ساخت ویدیو برای رونق گرفتن کسب و کارتان باشید، ما در این مقاله دلایل بسایر خوبی برای اینکه شما را قانع کنیم که از محتوای ویدیویی استفاده کنید را گفتیم.

در تولید محتوا بهتر است قبل از هر چیزی برای خود یک شخصیت خریدار (Buyer Persona) خلق کنید.

روی تب «Page» کلیک کنید. Pay-Per-Click به مفهوم پرداخت مبلغی به موتور جستجو (در اکثر موارد گوگل), پس از کلیک کاربر بر روی تبلیغ است.

3. PPC: یکی از انواع تبلیغات, تبلیغ در موتورهای جستجو است. معمولاً وبسایتهایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست میآوردند و این بازدیدکنندگان میتوانند به مشتری تبدیل شوند.

افزایش بازدید لینک

سئو (بهينهسازی موتور جستجو) به معنای فريب و يا دستکاری موتورهای جستجو با روشهای غير اخلاقی نيست.

در پروژه هایی که بر مبنای سئوی کلاه سفید عقد قرارداد انجام می شود، به صورت بلند مدت و سالانه هستند و شخص و یا شرکتی که بر روی سئوی سایت شما فعالیت می کند به صورت کاملا شفاف گزارش های دوره ای را برایتان تهیه و ارسال می کند و این یکی از دلایلی می باشد که در این پروژه ها هزینه انجام سئو بالاتر از حالت های دیگر است.

دیگر چیزی کپی نکنید! و نکته آخر، هیچ وقت محتوایی را کپی نکنید. نکته بسیار مهم در نورپردازی این است که پشت سر شما یا روی صورت شما سایهای نباشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *