اصلا [ تولید محتوا ] چیه و [ تولید کننده محتوا ] کیه ؟

3- آیا من تضمین میکنم که سایتتون بعد از مشاوره seo رشد کنه؟ عوامل on-page SEO عناصری هستند که در وب سایت شما اتفاق می افتد.

Website Seo Checklist

در پژوهش کاربردی محقق پس از طی مراحل مختلف تحقیق و آزمون فرضیات مطرح شده به نتایجی دست میابد که نهایتا تلاش می شود که در راستای نتایج بدست آمده پیشنهاداتی برای جامعه آماری تحقیق ارائه شود.

تعداد بازدید سایت در روز

ببینید تمامی مشاوره های سئو توسط خود من یعنی ناصر رسولی داده میشه که 9 سال تجربه در زمینه سئو رو دارم و تا به الان تونستم بیشتر از 1000 نمونه کار موفق در داخل و خارج ایران داشته باشم.

در صورت قبول این مورد شما میتوانید رشد سریعی را در زمینه کاری خودتان تجربه کنید. جلسه ماهانه با مشتریان : شما به عنوان یک مشاور بایستی ماهانه حداقل یکبار با مشتریان خود در ارتباط باشید تا بتوانید ارتباط خود با مشتریانتان را حفظ کنید ، سعی کنید با مشتریانتان کارهایی که انجام دادید را مرور و بررسی کنید ، از میزان پیشرفتتان در زمینه های مختلف وب سایت به مشتری بگویید.

ارزیابی سایت گوگل

این بخش تنها نقش اطلاع رسانی در زمینه مشکلات امنیتی در سایت را بر عهده دارد.

برخی از افرادی که در زمینه بهینه سازی مشغول کار هستند وجود هرگونه فیلتری برای نتایج گوگل را نفی می کنند. برای این کار کافی است تا اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

هر بخشی از سئو داخلی کاملاً مربوط به شما است. بهبود وضعیت ساختار لینک داخلی سایت : مطمئن شوید تمامی صفحات داخلی برای ربات های گوگل قابل خزش هستند تا از جانب انتقال قدرت خیالتان راحت باشد ، از قابلیت Breadcrumb استفاده کنید که خود هم مسیر راه کاربران را مشخص میکند و هم اینکه نوعی لینک داخلی به حساب می آید ، لینک های داخلی هرچه کلیک بیشتری داشته باشند تاثیر بیشتری خواهند داشت پس سعی کنید لینک های داخلی را جاهایی قرار دهید که کلیک بیشتری داشته باشند.

بهبود لینکسازی خارجی یا همان سئو خارجی : توصیه میشود به سراغ سایت های هم حیطه بروید و از آنها رپورتاژ تهیه کنید ، حتماً اینفولنسرها و بلاگرهای معروف را پیدا کنید و در سایت آنها تبلیغی درج کنید ، کتاب هایی را به صورت PDF رایگان منتشر کنید که قابلیت پخش و مارکتینگ داخلی بالایی دارند (درون PDF لینک وب سایتتان را وارد کنید ) ، اینفوگرافی های فوق العاده داشته باشید که زیر آنها لینک سایتتان درون عکس موجود باشد ، سعی کنید لینک های PBN بسیار برای افزایش ریفرینگ دامین داشته باشید.

سپس آنها را به جستجوی تصویری تبدیل کنید .آنگاه می توانید دسته بندی های موضوعی را با انواع کلمات کلیدی ببینید .

توجه داشته باشید که در صورت هک شدن سایت گوگل اعتبار آن سایت را به شدت کاهش میدهد و امکان جریمه شدن سایت در کلمات بسیار زیاد خواهد بود. زمانی که در حال ارتقا رابط کاربری سایت خود هستید، فراموش نکنید که شاید تمام کاربران از بینایی ۱۰۰ در ۱۰۰ برخوردار نباشند.

چگونه محتوای سایت را سئو کنیم؟

انتظارات واقع بینانه ارائه کنید : موعد تحویل پروژه را سریعتر از حد معمول تنظیم نکنید ، تعهداتی را که میتوانید ارائه دهید و غیر از آن را ذکر نکنید ، یک قرارداد جامع داشته باشید که تمامی موارد ریز به ریز در آن ذکر شده باشد.

مطالبی که در قالب فهرست تهیه میشوند و این روزها آنها را «فهرستمقاله» (listicles) مینامند رایجترین نوع محتوا در سایتها و وبلاگها هستند. در عوض آنها شرکت های ایرانی با رنگ و لعاب جدید در حال فعالیت میباشند.

الگوریتم گوگل

من خانۀ مادربزرگ پدری، و پدرم هم یا پیش ما بود یا میرفت در خانۀ خودمان سیگار دود میکرد؛ همان آپارتمان پِرپِری که کرایهاش روزبهروز بیشتر عقب میافتاد. پس با تولید محتوایی که آموزش های با کیفیت ارائه دهند، هم بازدید زیادی جذب می کنید و هم اعتماد آن بازدید کنندگان را جلب می کنید.

سئو کلمه ای

برنامه ریزی استراتژیک : توصیه ما در مورد برنامه ریزی این است که همیشه از سخت ترین کار شروع کنید چراکه تجربه ثابت کرده است اگر کارهای سخت را آخر سر انجام دهید انرژی کافی برای این کار نخواهید داشت پس در ابتدای کار شروع به انجام کارهای سخت کنید تا بتوانید نهایت کیفیت در کارتان را ارائه دهید ، البته با شروع این کار همزمان کارهای تبلیغاتی و مارکتینگ باید انجام شود.

لینک ها را فقط برای موتورهای جستجو ایجاد نکنید ، یک لینک داخلی باید به مسیر یابی کاربر در سایت کمک کنه.

همچنین بازه زمانی برای این پروژه ها از 3 ماه تا یک سال تعیین می شود. پس زمانی می تونید ادعا کنید که یک تولید کننده محتوای حرفه ای هستید که بتونید مثل این داستان کاری کنید که مخاطب شما دیگه هرگز پاپ کورن نخوره !

خرید پکیج سئو

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *