اصطلاح الگوریتم گوگل در سئو!

در سال 2009 گوگل از الگوریتمی به نام کافئین رونمایی کرد که نقشی اساسی را در سئو ایفا می کرد. آیا می دانستید که در سئو این امکان وجود دارد که چند نسخه از سایت شما در گوگل ایندکس شود؟

بررسی سئو رایگان

اگر ماهیانه مبلغ کمی برای میزبانی سایت پرداخت می کنید انتظار بارگذاری سریع نداشته باشید. در این سایت علاوه بر نمایش تعداد بکلینک میتوانید نوع بکلینک، اعتبار دامنه و صفحهی لینک دهنده و ترافیک دریافتی از آن بکلینک را مشاهده کنید.

افزایش سو سایت

در این سایت ها عواملی که باعث کند شدن سرعت سایتتان می شود را می توانید مشاهده کنید و آن ها برطرف مشاوره سئو کنید.

قیمت سئو و بهینه سازی

به عنوان مثال وقتی که شما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام، لینک سایت خود را قرار میدهید، در واقع شما در حال بهینه سازی خارج از صفحه ای هستید.

قیمت سئو و بهینه سازی سایت

تعیین قیمت دقیق برای سئو سایت بدون توجه به بروزرسانی های بعدی و پشتیبانی از سئو سایت باعث می شود پس از مدتی رتبه سایت کاهش بیابد و رقبا پیروز شوند.

شما برای این کار می توانید از ابزار Google’s Mobile-Friendly Testing (سازگاری موبایل با گوگل) استفاده کنید. را میتوانید بررسی کنید.

از ویژگیهای جالب این سایت میتوان به بررسی کیفیت بکلینک، اشاره کرد. البته خوشبختانه، بررسی و رفع این موضوع در سئو سایت آسان است. حال اگر یک سایتی توسط سایتهای زیادی معرفی شوند و از سایتهای زیادی به آن سایت لینک داده شود یعنی این سایت یک سایت معتبر و مهمی است، چرا که سایتهای زیادی آن را معرفی میکنند.

فقط کافی است با استفاده از ریدایرکت 301 آن را به نسخه که می خواهید ریدایرکت کنید. به مجموعه اقداماتی گفته میشود که روی صفحات وبسایت خود انجام میدهید تا آنها را از نظر سئو بهینهسازی کنید.

سئو سایت آگهی

پس از ورود به صفحه ی کنسول سرچ،اگر مستقیماً به بخش ورود نام سایت (اولین تصویر) منتقل نشدید، از سمت راست (در تصویر دوم) گزینه ی Add property را انتخاب کنید و سپس نام سایت مورد نظر خود را وارد کنید و بر روی کلید add کلیک کنید.

بررسی سئو سایت آنلاین

در این وبسایت بدون لاگین کردن میتوانید ۱۰۰ بک لینک دریافتی از وبسایت خود را مشاهده کنید. در حالی که اصول سئو مانند روشهای ایجاد بک لینک برای رتبه بندی در موتورهای جستجو در سالهای اخیر تغییر یافته است و بازاریابی محتوا به طور عجیبی اهمیت پیدا کرده، آنچه بسیاری از مردم به عنوان “سئو سنتی” فکر می کنند هنوز هم در تولید ترافیک فوق العاده ارزشمند است.

هزینه انجام سئو

اگر ابزار دیگری در این زمینه میشناسید از طریق بخش نظرات با دیگر کاربران سایت به اشتراک بگذارید. البته افرادی هم هستند که محتوای خود را صرفاً در جهت تبلیغات ایجاد میکنند و درآمد آنها نیز از طریق تبلیغات تامین میشود؛ مانند بلاگرهای اینستاگرامی و یوتیوبی که ویدئوهای سرگرمکننده یا فشن تولید میکنند.

کافیست در این وبسایت ثبتنام کنید تا با ورود به پنل کاربری خود، از امکانات آن شگفت زده شوید. تصویر اول رایگان و دو تصویر بعدی آن شامل هزینه می شود.

اشتباهات رایج سئو

در صورت ثبتنام در این سایت آمار بکلینک تا ۱۰۰۰ لینک برای یک وبسایت به طور رایگان قابل رصد است.

افزایش رتبه گوگل

در بخش Page Speed Insights گوگل نیز می توانید به راحتی مشکلات کد سایت خود را پیدا کنید. ما در این دوره تمام نکاتی را که شما باید برای تولید محتوای ویدئویی، صوتی و متنی رعایت کنید به صورت کاملا عملی توضیح دادهایم.

از نظر ما و شما، این URL ها تقریباً یکسان هستند، اما برای گوگل این موضوع صدق نمی کند و تا زمانی که به درستی این نسخه ها را ریدایرکت نکنید، گوگل آنها را به صورت وب سایت های کاملا جداگانه از یکدیگر در نظر می گیرد که این موضوع برای سئو سایتتان مشکل ایجاد می کند.

بهبود رتبه و سئو سایت

سایتی که از تکنیک های کلاه سیاه و خرید لینک قصد رتبه گرفتن را دارد.

بررسی سایت رقبا

همانقدر که خیلی از دوستان تلاش می کنند نکات و تکنیک های تولید محتوا را آموزش ببینند و نویسنده و خود کفا باشند، بسیاری هم هستند که به خاطر مشغله های کاری،بی علاقگی، و به هرحال ترجیحات دیگر می خواهند کار تولید محتوا را برون سپاری کنند.

هرچند نویسندگی، یکی از الزامات تولید محتوای باکیفیت و حرفهای برای مخاطب است اما همیشه بهترین انتخاب ممکن برای این منظور نیست. نرم افزارهای پیام رسان با بیش از ۳ میلیارد مصرف کننده در دنیا که وقت خود را در آن میگذرانند، فرصت خوبی برای شما ایجاد می کنند که بهتر است در استراتژی محتوای بعدی خود این نرم افزارها را نیز در نظر بگیرید.

بهینه سازی وب سایت چیست؟

سئو رقابتی است که پایانی برای آن نمیتوان متصور بود. در انتها این رویکرد برای سئو منجر به ایجاد صفحاتی می شود که خواندن آن برای افراد مشکل خواهد بود و در نگاه کلی شبیه به اسپم است.

در این وبسایت یک حساب کاربری ایجاد کنید و با خیال راحت بکلینکهای وبسایت خود را آنالیز کنید. در این وبسایت تعداد بکلینک، وضعیت فالو بودن، رتبهی صفحه لینک دهنده و…

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *