ارائه پلن های ویژه و تخصصی تولید و بازاریابی محتوا

یکی از مراحل مهم سئو رفع ایرادات موجود در سایت می باشد. در کل سیستم مدیریت محتوای شما نیاز به برنامهنویسی ندارد پس هزینهی اصلی که شما برای طراحی سایت باید اختصاص دهید حذف میشود و تنها هزینهای که شما باید بپردازید هزینه قالب و افزونه وردپرس است حتی خود وردپرس قالبها و افزونههای رایگان زیادی را با تنوع بالا به شما ارائه میدهدد.

بهینه سازی سایت چیست

با این حال مهمترین عیب واترانز ور این است که هیچ اطلاعاتی را برای رنکینگهای جستجوی طبیعی یا دیگر منابع ترافیک رایگان در اختیار قرار نمیدهد. اگر شما میخواهید گزارشهای دقیقی از کمپینهای سئوی رقیب خود بدست آورید، برنامههای پایه برای یک ماه با مبلغ 99 دلار در اختیار شما خواهند بود که به شما این امکان را میدهند به 5 میلیون ردیف داده دسترسی داشته باشید و همچنین میتوانید سایت ما را به صورت رایگان امتحان کنید.

برای اینکه گوگل بتواند اطلاعات دقیقی از سایت در اختیار شما قرار دهد، باید این قسمت را به طور دقیق و کامل پر کنید.

این بدان معناست که شما باید مطالب را در قالبی تولید کنید که استفاده از آن برای مشتریها آسان باشد و از آن لذت ببرند. امتحان ماز برای 30 روز رایگان است و بعد از آن باید برای هر ماه 99 دلار هزینه کرد.

نحوه خروج از پنالتی گوگل و نمایش دوباره ستاره های گوگل منبع

برای دستیابی بیشتر به دادههای تحلیل رقابتی، با “گوروی” شرکت با هزینه 199 دلار یا برنامه “بیزینسی” با هزینه 399 درلار، خودتان را به روز کنید.

الگوریتم گوگل

زیرا بسیاری از سایتها هستند که ورودی خیلی خوبی دارند و هزینه زیادی نیز دریافت میکنند اما آن سایت با کسب و کار شما مشابهتی ندارد.

خیلی از سایت ها در مورد آن نوشته اند و می گویند که پست مهمان هم با آغوش باز قبول می کنند.

اگر مشتری جدید این سایت هستید، قبل از ثبت سفارش می توانید در صورت هماهنگی قبلی، تا ۱۰ دقیقه با این سایت تماس تلفنی داشته باشید و مشاوره دریافت کنید.

به کمک آن شما میتوانید روی رنکینگ کلمات کلیدی خودتان تمرکز کنید تا بدانید استراتژی سئوی شما چقدر عملکرد خوبی دارند.

آ اچ رفز همچنین نگاهی عمیق به الگوهای لینک پشتیبان را نیز فراهم میآورد که به شما کمک میکند تلاشهای سئوی خارجی رقیب خودتان را مطالعه کرده، تقلید کرده و آنها را بهتر اجرا کنید.

انواع خدمات سئو

خدمات استاندارد همچنین هیچ اطلاعاتی از استراتژیهای تبلیغاتی اجتماعی برند ارائه نمیدهد، زیرا بهتر همگام با دیگر ابزارهای تحلیل سئوی رقابتی مورد استفاده قرار میگیرند.

موتور های جستجو

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *