ابزارهای رایگان برای [چکاپ سایت و تست سئو]

بنابراین باید محصولات نیز به بهترین شکل سئو شوند. بنابراین اینکه کدامشان واقعاً بهتر است به اهداف کلی بازاریابی دیجیتال شما بستگی دارد. رایتینا در حوزه تولید محتوای متنی فعالیت می کند و برای موارد زیر، به درخواست شما محتواهای سفارشی تولید می کند.

Anchor Text چیست

در نمودار زیر مشاهده می کنید که هرچه تعداد کلمات یک متن بیشتر بوده در جایگاه بهتری در گوگل قرار گرفته و با کاهش طول و تعداد کلمات تولید محتوا ، رتبه افت کرده است.

بهتر است برای محصولات یک نام یونیک و به همراه اسم سازنده و در صورت امکان یک ویژگی با برخی مشخصات فنی جذاب از محصول را استفاده کنید. روش تولید محتوا دیگر برای دیده شدن مطلب شما این است؛ محتوایی تولید کنید که در همان لحظه بتواند نیاز مخاطب را برطرف کند.

حتما خودتان برای محصولاتی که در سایت قرار می دهید به تولید محتوا بپردازید. یکی از بهترین ابزارهایی که می توان با آن پیام خود را به مخاطبان رساند، گوگل است.

برچسبها برخلاف دسته سلسله مراتبی نیستند، بنابراین اگر شما چندین محصول محدود دارید که با دسته های موجود ارتباط مفهومی ندارند یا چندین محصول از دسته های مختلف با هم مرتبط هستند (مثلا ساخت یک برند ارزشمند برای مشتری هستند) می توانید از تعریف برچسب استفاده کنید.

سئوسایت درتهران

بنابراین می توانید تمام تمرکز خود را روی فروش بهتر محصولات بگذارید. برای این کار، کافیست روی عبارت با CTR ضعیف و سپس روی تب Pages کلیک کنید. این مسأله از سویی با توجه به افزایش رقابت ها در بین الگوریتم های جستجوگر معروف مانند گوگل برجسته تر شده است و به راحتی امکان کاهش رتبه ی شما وجود ندارد.

به این ترتیب محصولات به صورت منظم و طبقه بندی شده در سایت قرار می گیرد و پیدا کردن محصول برای کاربر راحت تر می شود. این ابزارها به وب مسترها یک روش برای ردیابی رتبه بندی کلمات کلیدی هدفمند خود، به صورت ماهانه ارائه می دهد.

نشانه گذاری اسکیما در وردپرس موجب میشود در نتایج جستجو به صورت مشاوره سئو غنی ظاهر شوید. به این ترتیب صفحه محصولات شما برای موتورهای جستجو قابل فهم تر است.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

وضعیت هاست چگونه در بهینهسازی موتورهای جستجو شما را یاری میکند؟ می دانید تفاوت برچسب و دسته در چیست؟ از دسته ها و برچسب ها برای محصولات استفاده کنید. از قرار دادن توضیحات سازنده محصول اجتناب کنید.

اشتباهات رایج در سئو

مثلا کارفرما می خواهد به ازای یک کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل قرار بگیرد ، در این صورت پس از آنالیز اولیه سایت و رقبا به ایشان اعلام هزینه خواهد شد و پس از رسیدن به هدف تعیین شده ، سایت تحویل داده خواهد شد و هزینه دریافت می گردد و در صورتی که تمایلی به همکاری از جانب مشتری نباشد ، قطع همکاری صورت می گیرد.

مجموعه بی نظیر از بهترین قالب های فروشگاهی وردپرس و پوسته های ووکامرس که به صورت فارسی برای راه اندازی مارکت های فروش مجازی و فیزیکی، فروش موبایل و لوازم دیجیتال، اپلیکیشن، مواد غذایی، آرایشی بهداشتی، فروش ارز دیجیتال و…

این قالب های فروشگاهی کار راه اندازی سایت را برای شما بسیار ساده کرده اند. از آنجایی که دوست ما برای یک سایت تجاری کار می کرد، تصمیم گرفت شرکت هایی که اخیرا ورشکست شده بودند را پیدا کند.

اشتباه در سئو سایت

2. از آنجایی که مطلب هسته اصلی سئو را تشکیل میدهد، بهینهسازی سایتهای که محتویات غیره مفید، کپی و اسپم دارند یا مطلبی جهت ارائه ندارند (مانند سایتهای تفریحی) امکانپذیر نیست.

خارج شدن از پنالتی گوگل

استفاده از اسکیما مارک آپ (Schema Markup) برای صفحه محصولات را فراموش نکنید. امکان زوم برای نمایش ویژگی ها و جزئیات تصویر را قرار دهید تا مشتریان بتوانند جزئیات محصول را مشاهده کنند.

با این کار گزارشی را مشاهده خواهید کرد که به شما تعداد لینکهای داخلی که به هر یک از صفحات سایت اشاره میکنند را نشان میدهد. با وجود افزونه های مختلف وردپرس کار برای شما آسان شده است.

از تصاویر با کیفیت استفاده کنید. را به تمام صفحات مربوطه اضافه کنید. قابلیت دنبال کردن فلو ها برای کنترل، رفع عیب و درخواست کرال مجدد صفحاتی که به مشکلات کرال بر خورده اند.

برای تصویر متن جایگزین (alt) اضافه کنید. در مرحله بعد، باید بتوانید از سئوی خاکستری برای بهبود رتبه سایت خود استفاده کنید. رعایت چند نکته برای افزایش سئو فروشگاه اینترنتی ووکامرس ضروری است که در ادامه توضیح می دهیم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *