آیا در بهینه سازی وب سایت، سئو تضمینی در گوگل داریم ؟

درست است که اکثر بک لینک ها مطلوب هستند، ولی برخی پیوندها از سایت های اسپم و یا نامناسب می توانند در رتبه بندی سئو شما آسیب ایجاد کند. سئو تضمینی، همان چیزی است که همه در بازار کار خود به دنبال آن هستند. وقتی در مورد تسویه حساب با آنها صحبت کردم هم میگفتند که چون کار سئو دلاری است باید کل پول را پیش داد ! یا وارد سایت شما میشود و از ظاهر سایت شما هم بسیار خوشش میآید، ولی مراحل انجام کار در سایت شما (مثلا خرید محصول) خیلی پیچیده و خسته کننده است، کاربر بازهم از سایت شما به سایت رقیب شما خواهد رفت. رابط کاربری در دنیای دیجال، پس به رابط بین انسان با دستگاه و محصول فناورانه در دنیای صفر و یک ها اشاره دارد تا استفاده ما از محصول، آسان و سریع باشد. باید در نظر گرفت که به این موضوع اشاره می کند که کاربران چگونه با محصول روبرو می شوند و باید روبرو شوند. اگر برایتان مهم است که سایت شما حرفه ای باشد و بتوانید مشتریان خود را از سایتتان راضی نگاه دارید، اولین قدم برای این مورد توجه به رابط کاربری و تجربه کاربری سایت شماست.

ایندکس سایت وردپرس

علت این مورد این است که این دو، دو عضو مرتبط به هم و جدایی ناپذیر از هم هستند. این مرحله نیز بسیار ساده است. زیرا باعث خواهد شد که کاربران سایر بخشهای ارتباطی وب سایت مانند صفحه تماس با ما را نیز جدی نگیرند. روند کلی کلاس آموزش UI غیرحضوری نیز به اینگونه است که شما در یک سری از جلسات ویدئوهایی را دریافت کرده و شروع به آموزش و تمرین میکنید. وقتی این اتفاق بیافتد، گوگل و دیگر موتورهای جستجو، به سایت شما ارزش بیشتری میدهد و شروع به رتبهبندی به سایت میدهد. تجربه بیشتر این الگوریتم ها، منجر به نتیجه بهتر میشود. از تصاویر،دیاگرام ها، ماژول ها، نمودار ها، نحوه لودینگ و قرار گیری ویدوها و به طور کلی، هر چیزی که به رنگ و هر چیزی که به مکان ارتباط دارد، در مقوله UI جای دارد. حتی رابط کاربری برای اپلیکیشنی که طراحی پایپینگ نیروگاه ها را آموزش می دهد و بحثی تخصصی است، باید آن قدر ساده باشد که دانشجویان و تازه کارها با این UI بتوانند PIPING DESIGN را یاد بگیرند.

اضافه کردن سایت به گوگل آنالیز

در تمام این مارکتها از شما آدرس سایتتان را میخواهند و آن را به نمایش میگذارند. به طور کلی هر لینک به صورت پیش فرض فالو محسوب میشود مگر آنکه در کد html آن از ویژگی نوفالو استفاده شده باشد. در این مقاله به طور کامل تر می گوییم کنیبالیزیشن چیست و چگونه آن را رفع کنید. این مفهوم خیلی مفهوم گسترده ای را دربر میگیرد و فقط به این موارد جزیی خلاصه نمیشود، ولی اگر بخواهیم به طور کلی یک تعریف جامع و کامل از وظیفه UX انجام دهیم، وظیفه آن این است کاری کند تا کاربر در سایت شما احساس راحتی کند و همه چیز آنطور که دوست دارد، پیش برود. این اثرات عنوان شده در بخش ورزش و تناسب اندام نمناک می تواند باعث اختلال خواب، افسردگی و اضطراب، افزایش فشار خون می شود.تحقیقات نشان داده اند مدیتیشن می تواند علائم بیماری های مربوط به استرس، از جمله سندروم روده تحریک پذیر، اختلال استرس و فیبرومیالژی را بهبود بخشد. بنابراین به مقوله UI بایستی به عنوان اهرم و ابزاری برای توسعه اپ در بلند مدت نگاه کرد و برای آن،خوب برنامه ریزی و خوب هزینه کرد. پرداخت کنید، شیوه پرداختی شما PPC خواهد بود؛ اما اگر به تبلیغکنندگان مختلف هزینههای مختلفی را بابت کلمات کلیدی مختلف پرداخت کنید، هر کلیک هزینه جداگانهای دارد.

متاتگ کلمات کلیدی

برای مثال اگر ما از یک سرور ضعیف در یک دیتاسنتر عالی استفاده کنیم قاعدتا نتیجه خوبی نخواهیم گرفت. یک اپ خوب، نیازمند استفاده از خدمات یک موسسه طراحی اپ خوب داشته و این مجموعه ها، معمولا دیزاینرهای خوبی در حوزه UI دارند. برای این که بتوانیم، سریع تر و راحت تر از خدمات یک اپ استفاده کنیم، بایستی طرح و برنامه و ایده داشت. بنابراین، اولین نکته که در UI شما باید رعایت شود، رنگ سازمانی شماست.به تبلیغات رایتل دقت کرده اید؟ هستند. لذا اگر در اپ، بخشی برای محاسبه این موضوعات باشد، حتما یک رابط کاربری هوشمندانه ای را طراحی کرده اید. انتظارات عمومی مخاطبان را بشناسد و رهیافت هایی که شما بر اساس مطالعات بازار (MARKET STUDY) روی بازار هدف (TARGET MARKET) انجام داده اید را به وی منتقل کنید. رابط کاربری (USER INTERFACE) که با UI شناخته می شود، از دو کلمه رابط و کاربر تشکیل شده است. شما برای اینکه یک سایت خوب داشته باشید که مورد استقبال افراد زیادی قرار گیرد، هم باید بتوانید ظاهر سایت خود را جذاب کنید (UI) و هم بتوانید کاری کنید تا کاربر از استفاده از سایت شما لذت ببرد (UX). آزمون معتبر که توسط موسسۀ مایرز بریگز ارائه میشه به صورت رایگان در دسترس نیست و ورژنهایی که در سایتها به زبان انگلیسی موجوده با پرسشنامۀ اصلی تفاوت دارند و تستهای فارسی هم اکثرا ترجمه شدۀ همین نمونهها هستند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *