آنالیز و تحلیل وب سایت رقبا 2021

وبمستر سایت یا فروشگاه اینترنتی با نمایش گروه های مختلف محصولات در منو سایت یا دسته بندی محتوا در مجله خبری سایت سعی دارد ساختمان سایت و محوریت فعالیت را نمایش دهد.

بهترین سایت بررسی سئو

دسته بندی محصولات و برچسب محصولات برایمان مشخص است و در بررسی یک سایت میتوانیم به این موارد دقت کنیم تا ببینیم که هم وضعیت سایت در موتورهای جستجو چطور است و هم اینکه وبمستر سایت چه کرده است.

برای اینکه به صورت پیوسته از شرایط وبسایت خود آگاه باشید باید همواره آنالیز و بررسی سئو سایت را در دستور کار خود قرار دهید. Confetti: با این نقشه می توانید تمام کلیک هایی که در وب سایت شما می شود را طبقه بندی کنید و بر اساس نتایج آن منابع وب سایت خود را مدیریت کنید.

معمولا منوی یک سایت تمام اطلاعاتی که لازم داشته باشیم را در اختیار ما قرار میدهد. سایت دلتا (Delta) از نظر طراحی، رنگبندی و کاربرپسند بودن مطلوب است.

موتور های جستجو

توانایی کار با این ابزار و مدیریت آن یکی از حیاتی ترین موارد مدیریت وب سایت است که متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در خصوص این ابزار، قادر به کار با آن نیستند.

در واقع تحلیل و آنالیز وب سایت فقط پیداکردن لینک های شکسته یا بهبود محتوا نیست. من می دانم بیشتر صاحبان وب سایت های معتبر حدود 30٪ از وقت را در ایجاد لینک و 70٪ در سئو داخلی سایت می گذرانند.

شما نیازی به اینکار برای صفحه اصلی سایت ندارید. هر بار که مطلبی مناسب کلمه کلیدی پیدا کنند یک بار به آن نوک میزنند.

سئوی حرفه ای سایت

در کل متن و محتوای نوشته شده در متای توضیحات بر روی رتبه و جایگاه شما تاثیری ندارد و گوگل خود اعلام کرده است که متن متا جزو فاکتور های رتبه دهی نیست ولی اگر بتوانید یک عبارت جذاب را برای متای خود انتخاب بکنید و در این متا از کلمه کلیدی که کاربران جستجو میکنند هم استفاده کنید می توانید تاثیر بسیار بالایی در گرفتن ورودی و بازدیدکننده برای سایت خود را جذب بکنید.

به علاوه هرچه بر تنوع محتوا افزوده میشود، روند سئو و بهینهسازی سایت هم سادهتر از قبل میشود زیرا از روشهای مختلفی میتوان نسبت به جذب مخاطب و راضی کردن موتورهای جستجو اقدام کرد.

اولین قسمت از صفحه اصلی سایت همان مفهوم اولیه را به گوگل ارائه میکند. با کلیک روی هر یک از این گزینه ها می توانید اطلاعات مربوط به آن قسمت را مشاهده نمایید.

ریشه این اصطلاح از دکه های روزنامه فروشی آمده است جایی که اولین قسمت روزنامه با تیتر درشت اخبار داغ نمایش داده میشد و مابقی صفحات در لایه های بعدی همان کاغذ روزنامه تا خورده بودند.

جذابیت: مثل یک داستان جذاب و چالشی که مخاطب را با خود همراه میکند و مخاطب را تا انتهای داستان همراه خود میبرد، محتوا تولید کنید.

دیجیتال مارکتینگ و سئو

پس استراتژی می آید تا تعیین کند که چرا محتوا و چطور تولید میشود؟ از همین جهت و بخاطر نبود شفافیت و لیست قیمت و تعرفه سئو و اتحادیه و .. که بتواند در این زمینه شفاف سازی کند قطعا افرادی که با دقت و وسواس خیلی بیشتری مبادرت به انتخاب شرکت سئو کنند میتواند هم با قیمت پایین ترین خدمات مورد نیازشان را دریافت نماییند و هم با ضریب ریسک پایین ترین در جهت عدم نتیجه گیری و از دست دادن زمان مواجه باشند.

تعداد بازدید سایت در روز

هر چقدر این تصویر شفاف تر باشد خب مسئله بهتر برای گوگل باز شده است. خب اولین چیزی که میخواهید به کاربر و گوگل نمایش دهید چیست؟ آنچیزی که کاربر در اولین نگاه میبیند “Above The Fold یا روی تاخورده” نامیده میشود.

به هر سایتی نگاه کنیم میبینیم که چه دسته بندی هایی دارد. نگاه کنید، این آموزش آنالیز سایت رقیب نیست، این آموزش قرار است بما نشان دهد میزان سئو سایت چقدر است.

وضعیت سایت در هر موتور جستجویی بما نشان میدهد تصور آن موتور (که در اینجا بیشتر منظورمان گوگل است) چه تصوری از سایت ما دارد و مفهومی که دریافت میکند چیست؟

پس تیتر درشت را در واقع تای بالاتر یا تای رو یا چیزی که بالاتر از همه ورقه روزنامه قرار گرفته است را Above The Fold میگویند.

برای این منظور، باید یک فایل از جنس HTML را که توسط گوگل تولید میشود و در اختیار شما قرار میگیرد، دانلود کنید. یکی از این موارد انتخاب هاست مناسب است که همیشه کارآفرینان اینترنتی در مرحله آخر به یاد میافتند.

و معمولا از تگ های H5 یا H6 به ندرت استفاده می شود. برای استفاده از این ابزار در قدم اول شما باید یک اکانت گوگل ادز داشته باشید و حساب شما فعال باشد.

این سرویس در ابتدا با نام گوگل وبمستر تولز معرفی شد. بیایید ابتدایی ترین موارد را با هم بررسی کنیم.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *