آموزش ویدیویی ساخت سرچ کنسول برای سایت ⋆ آموزش تخصصی سئو با فرزین اعتماد

همانطور که می دانید نقشه سایت تاثیر بسیار بالایی در سئو سایت دارد و از موارد ضروری به حساب می آید امروز می خواهیم در این مقاله به آموزش ساخت نقشه سایت وردپرس بپردازیم با ما همراه باشید. توجه به ویژگی پاسخگویی و تعاملی بودن که برای دستیابی به آن پیاده کردن تنظیمات خاص برای همه ابعاد مانیتورها، توجه به تعاملی بودن و انیمیشن، پیادهسازی طراحی همراه با برنامه نویس پروژه و ایجاد نمونههای اولیه UI، الزامی خواهد بود. در آخر باید گفت که UX و UI هر دو برای توسعه و ارائهی محصول ضروری هستند و مباحثی نیستند که بتوان آنها را سرسری یا بیاهمیت تلقی کرد. اگر محصول یا خدمات شما پاداشی را که مشتریها به دنبالش هستند به آنها ندهد، بدون شک به سراغ تولیدکنندهی دیگری میروند که پاسخگوی نیاز آنها باشد. بدون تکرار و هر کدام از سایتها از دیتاسنترهای متفاوتی هستند و مشخص است که صاحب آن سایتها 1 نفر نیست.

آموزش طراحی سایت وردپرس

سرچ کنسول یکی از بهترین ابزارهای رایگان گوگل برای مدیران سایت و یا وبمستران است که با استفاده از آن میتوانند به بررسی و تجزیه تحلیل داده های وبسایتشان بپردازند ، همچنین ، این پنل ایراد ها و مشکلات وبسایت رو از نظر سئو ، به مدیر سایت نشان خواهد داد تا برای رفع این مشکلات اقدام کنند و سایتشان را از نظر سئو بهینه کنند. حالا میرسیم به وظایف طراح رابط کاربری یا همان UI. به کیفیت مطالب وب سایت حساس باشید و اگر مطالب سایت را بیکیفیت و ضعیف ارزیابی کردید، به آنها سفارش رپورتاژآگهی ندهید؛ زیرا خرید بک لینک دائمی از این سایتها کمکی به شما نخواهد کرد. بک لینک ها تکنیک هایی هستند که نیاز به بودجه زیادی ندارند اما وقت بسیاری طلب می کنند. از آنجا که طراح UI باید صفحات مختلف را طراحی کند، مهمترین نیاز او تسلط بر برنامههای گرافیکی مثل فتوشاپ و ایلاستریتور است. رعایت اصول سئو محتوا در محتوای رپورتاژ نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر رپورتاژ خریداری شده را افزایش میدهد.

این اصل در مورد طراحی صفحات وب نیز صحت دارد، چرا که پیچیدگی نه تنها نظر کاربر را جلب نمیکند بلکه باعث میشود خیلی زود صفحهی وبسایت شما را ببندد. یعنی یک شخص وارد سایت شما میشود. یک نمونه از اجزای معماری اطلاعات منوی سایت است. هدف UX عملکرد یک محصول و رسیدن به هدفی خاص است حال آن که هدف UI کیفیت تعامل کاربر نهایی با محصول خواهد بود. قالب میتواند به طراح UX کمک کند که بازخوردی از کاربران دریافت کند. عملکرد تمام بخش های سایت شما که با کاربر ارتباط نزدیکی دارد در میزان نرخ پرش خودنمایی می کند. اگر نرخ پرش ورودی از بعضی کانالها (مثل اینستاگرام) بالا است یعنی محتوای شما تناسبی با کاربران جذب شده از این کانال ندارد. طراحی UX فرآیندی بیپایان و مداوم است. از این رو تقاضا برای استخدام افراد متخصص در زمینه طراحی سایت، ux و ui رشد چشمگیری کرده است. سیروس مقدم به عنوان مشاور کارگردان، همراه همیشگی محسن تنابنده، در این اثر هم نقش داشته است. صفحاتی که گوگل به کاربر نشان می دهد به نام Search engine result page یا به صورت مخفف SERP است. طراح تجربهی کاربری یا UX بعد از ارائهی محصول کارش تمام نمیشود.

Canonical Tag چیست

UX کلیگرا است چرا که بر مدیریت پروژه و آنالیز تمرکز دارد و در این راستا به ایدهپردازی، توسعه و ارائهی پروژه میپردازد. طراح تجربهی کاربری هر چقدر هم که کارش را خوب انجام داده باشد، بعد از ارائهی کار، برای محصول آپدیت منتشر میکند. نرخ فرار یا Bounce Rate زمانی اتفاق میافتد که سایت شما دیگر برای کاربر جذابیتی نداشته باشد یا کاربر آن چیزی را که به خاطر آن وارد سایتتان شده است پیدا نکرده باشد. طراح رابط کاربری ابتدا نمای صفحه را با تمام جزئیات و ریزه کاریها روی کاغذ یا در نرم افزارهای مخصوص پیاده میکند و سپس آنها را در اختیار کدنویس یا طراح سایت و اپلیکیشن قرار میدهد. طراحی رابط کاربر اصولی دارد که در ادامه به چند مورد اشار مشاور سئوه میکنیم. قاب مهمترین رکن طراحی محصول است چرا که تمام بخشهای مهم محصول را به نمایش میگذارد. قرار است UI مناسبی به دست بدهید تا UX قابل قبولی داشته باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *