آموزش سرچ کنسول گوگل – بخش چهاردهم – بیشتر با پرشین تولز

امیدوارم یه روز بتونم بودجه موردنظر رو برای انجام کار سئو توسط شما بر روی سایتم تامین کنم. نه تنها این ابزار این کار را بسیار سریع تر از حالت دستی آن انجام می دهد بلکه تجربه من نشان داده که ایده های بیشتری برای کلمه کلیدی هدفمند (نسبت به روش قدیمی و از مد افتاده آن) پیشنهاد می دهد.

اصول اساسی سئو

همچنین برای جذاب کردن محتوا استفاده از کلمات قدرتمند مانند اعداد، صفحات با تر و ترین و کلمات پرسشی استفاد کنید.

این ارورها در مقایسه با خطای dns دقیق تر است. با این حال اگر می خواهید دسته بندی های مرتبط را بیشتر نگاه کنید میتوانید از بخش مرور محصولات استفاده کنید و در سمت راست محصول را ببینید.

اسکن سئو سایت

به یاد داشته باشید هر یک از دسته بندی های سایت دیجی کالا به همراه دنباله های خود می توانند یک کلمه کلیدی طلایی و قابل استفاده برای سایت فروشگاهی شما هم باشند.

سئو (SEO) یک مخفف است. همانطور که خواندیم دیجی کالا یک منبع بزرگ برای کشف کلمات کلیدی صفحات دسته بندی است اما ممکن است حتی با تحلیل و بررسی این وب سایت باز هم با جایگاه کلمه کلیدی جستجو شده توسط مشتریان هدفتان فاصله زیادی داشته باشید.

سئو سایت تهران

HTML Code Snippet (توصیه میکنیم از این روش استفاده کنید): کافیست یک اسنیپت (HTML Tag) ساده را به کدهای صفحه اصلی خود بیفزائید.

بررسی آنلاین سئوی سایت

بیایید نگاهی به مثال اینکه چگونه می توان از ویکی پدیا برای جستجوی کلمات کلیدی تجاری استفاده کرد بیاندازیم.

تلاش کنید هر صفحه از سایت شما از چند صد کلمه تشکیل شده باشد که به خوبی نگارش یافته باشد، محتوای آن مربوط به کلمات کلیدی انتخابی شما باشد، برای کاربر مفید بوده، و سپس تنظیمات مربوط به متا توضیحات، کلمات کلیدی و تگ های تیتر ها (H1, H2, …) را در آنها تنظیم کنید.

سئوسایت درتهران

اگرچه استفاده از طراح کلمه کلیدی گوگل برای جستجوی کلمه کلیدی ضروری است اما این ابزار در تولید کلمه کلیدی انتخابی یکتا عملکرد چندان خوبی ندارد.

بررسی سئو یک سایت

در این مطلب به چیستی تولید محتوا فارسی، اینستاگرام، سایت، انگلیسی، فریلنسری، شرکتی و… برای تولید یک محتوای کارآمد باید نکات اصلی، پیشنهادات و نکات طلایی را برای فرد بازگو کنید، ولی نحوه ارائه آن هم مهم است.

ارزیابی محتوا

بیشتر آن ها به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند آنالیز سایت خود را دقیقا انجام دهند. ، آمار دقیق ترافیک سایت، نحوۀ ورود کاربران به صفحه، صفحاتی که کاربران بعد از ورود به سایت شما بازدید کردهاند، نرخ تبدیل کاربران به مشتری و اطلاعات دیگر را بهدست آورید.

این ابزار یکی از ابزارهای نسبتا خوب برای کشف پیشنهادات جستجوی کلمات کلیدی است، که تمامی اطلاعات جستجوی کاربران وب سایت های بزرگی آمازون و اپ استور و همیطور دو موتور جستجوی برتر دنیا یعنی بینگ و گوگل را نیز در اختیار شما قرار میدهد.

مانند رقبای تجاری شما، ویکی پدیا هم کلمه کلیدی های دسته بندی سایت را در قالب موضوعات طبقه بندی می کند. الان وقت آن است که تمرکز بیشتری بر روی این لیست انجام دهید و بر روی کشف کلمات کلیدی دسته بندی که ممکن است برای سایت شما مناسب باشد تمرکز کنید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *