آموزش سئو مقدماتی و بهینه سازی وب سایت + پروژه محور

چرا؟ چون وردپرس به راحتی قابل یادگیری است، هزینه کمی برای راه اندازی یک سایت به کمکش نیاز دارید و همینطور افزونه ها و پلاگین های زیادی دارد که میتواند به شما در راه اندازی یک سایت چند زبانه و سئو کردن آن کمک کند.

بهینه سازی سایت Seo

چرا؟ چون در چنین شرایطی صفحاتی که با دیگر زبان ها نوشته شده اند، سئو نمیشوند.

امروزه با انواع روشها و تکنیک ها کالا و خدمات را به مشتری معرفی می کنند و در گستره جفرافیایی بسیار بزرگتر از قبل، در معرض نمایش همگانی می گذارند.

بررسی ابزار سئو

در این کارگاه شما میتوانید راهکارها و تکنیکهایی را یاد بگیرید تا با کلید واژههای پرتکرار و ترند در جایگاه مناسبتری در معرض دید مخاطبان خود باشید.

رنک برین (RankBrain) یکی از الگوریتم های جدید گوگل است که برخلاف گذشته این الگوریتم نحوه تعامل کاربران با سایت را اندازه گیری می کند. در این قسمت به نحوه یافتن کلمات کلیدی و روش هایی برای درک نیازهای کاربران پرداخته ایم.

مراحل سئو کردن سایت

نویا سیستم تکنولوژی، با در نظر گرفتن قومیت ها، زبان های مشتریان و بازار هدف، وب سایت شما را همچنین برای موتورهای جستجوگری که وابستگی به قومیت و یا کشور برایشان مهم می باشد (نظیر گوگل)، بهینه سازی کرده و وب سایت تان را به ردیف های بالایی این موتورهای جستجوگر خواهد برد.

بررسی سئوی سایت

فرقی هم ندارد که بخواهید یک سایت چند زبانه بزنید یا یک سایت فروشگاهی عادی. اما اینکه بتوانید در زبان های دیگر هم محتوای خوبی روی سایت تان تولید کنید و در کلمات کلیدی مختلف رتبه بگیرید، به سئو شدن سایت تان کمک میکند.

بنابراین برای سئو سایت چند زبانه، بهترین انتخاب، تولید محتوای واقعا مفید روی هر کلمه است.

خدمات سئو فروشگاهی

در گذشته خیلی از سئوکارها به این دلیل که دانش سئو خیلی کمی داشتند، به جای استفاده از تگ های HREFLANG، برای سئو سایت چند زبانه صفحات آن را به هم کنونیکال میکردند.

متاسفانه خیلی ها که قصد فعالیت در یک بازار جهانی را دارند، بعد از طراحی یک سایت چند زبانه، تصور میکنند قرار است صرفا چند محتوا را به راحتی و با کمترین هزینه ترجمه کرده و درون سایت خودشان قرار بدهند و سئو شوند!

یکی دیگر از اشتباهات رایج در سئو سایت چند زبانه، این است که به جای ساخت یک صفحه جداگانه و استفاده از تگ های HREFLANG، همان محتوا را به یک زبان دیگر ترجمه کرده و درون همان صفحه قرار بدهیم.

کاربران ابتدا از بالای صفحه شروع به خواندن محتوا می کنند. 5. مشخصات سطح پیج و مشخصات کلیدواژههای آگنوستیک (طول محتوا، قابل خوانش بودن محتوا، منحصربهفرد بودن آن، سرعت لود شدن محتوا).

بهینه سازی سئو سایت

در جواب باید بگویم: صرفا اینکه یک افزونه روی وب سایت تان نصب کنید تا سایت قابلیت چند زبانه شدن را داشته باشد، باعث بهبود سئو آن نمیشود.

برسی سیو سایت

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاوره سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *