آموزش جلوگیری از آی فریم Iframe در وردپرس

خواندن در پیشخوان وردپرس بروید و از غیرفعال بودن گزینه “نمایش به موتورهای جستجو” مطمئن شوید. می توانید در ابتدا لیستی از اینفلونسرها تهیه و در Twitter یا هر کجا که باشند با آنها ارتباط برقرار کنید و در حالی که در سایت هایشان به دنبال راه های احتمالی برای گرفتن لینک هستید ، آنها را در رادار خود قرار دهید آیا آنها یک link section دارند؟ هر دوی آنها باید مخاطبین خود را بشناسند، برای موفقیت در هر دو استراتژی شما باید درک خوبی از مخاطبین خود و نحوه عملکرد آنها داشته باشید. باید موارد مهم و مورد نیاز کاربر در معرض دید او قرار گیرد. از تیم و مشتریان خود بپرسید تا اگر در درک چیزی مشکلی دارن براشون بیشتر توضیح بدین. تو این نوشته ها من میخوام سعی کنم تا ما مهارت های اولیه ای که باید برای بهبود بخشیدن به خودتون داشته باشین رو بیان کنم که به عنوان یک طراح UI یا UX با کیفیت باشین.

مشکل Leverage Browser Caching

هر محصولی که تولید میشود باید رابط کاربری و قابلیت استفاده داشته باشد. نسخه دیگر آن یک صفحه ورود در وب سایت است که تنها برای تولید ترافیک بیشتر ایجاد شده و بازدیدکنندگان را به صفحات دیگر وب سایت هدایت می کند. » به این سوال در ادامه پاسخ خواهیم داد. بنابراین یک UI خوب از این جهت مهم است که دائم در تلاش است تا کاربر را راضی نگه دارد و از این طریق میتواند بازدیدکنندگان بالقوه سایت را به خریدار تبدیل کند. در خدمت دوستان عزیز هستیم با آموزش ثبت سریع سایت در گوگل وب مستر Google Webmaster از وب سایت آموزشی سورس باران. تکنیک های سئو خاکستری لزوما راهنمای وب مستر گوگل را زیر پا نمی گذارند، اما کمی از آنها منحرف می شوند. سایتهای رقیب فعالیتهای ما را رصد میکنند و هرکجا که باشیم حضور پیدا میکنند. ما برای آسودگی خاطر شما، قرارداد کتبی امضا می کنیم. UI مخفف عبارت User Interface به معنی واسط یا رابط کاربری و در حقیقت هرچیزی است که باعث شود بتوانیم از یک محصول استفاده کنیم. بیشتر مدیرهای سایت های وردپرسی هم مجبور می شدند از افزونه های مختلف کمک بگیرند و یا به صورت دستی نقشه سایت را ساخته و آن را به موتورهای جستجوی مدنظر خود معرفی می کردند تا شناسایی سایت آن ها و خزیدن ربات های موتورهای جستجو در سایتشان به دقت و سرعت بیشتری انجام شود.

اشتراک گذاری محتوا

میتواند با انتقال احساس خوب به کاربر، تجربه کاربری خوبی را نیز در او ایجاد کند. افزونه IframeCatcher نیاز به اعمال تنظیمات خاصی ندارد و ویژگی جالب افزونه IframeCatcher هم همین است نیازی به هیچگونه تنظیماتی ندارد و پس از نصب و فعالسازی به طور خودکار شروع به فعالیت میکند و از آی فریم در وبسایت وردپرسی شما جلوگیری میکند. ولی ما این کار را عملی انجام دادیم و نتیجه هم گرفتیم پس شما هم میتوانید. سپس متنی با تیترهای جذاب نوشته و در پاراگراف پایانی به نتیجه مورد نظر پرداخته و جمع بندی شود. برای عناوین داخلی در متن هر صفحه که اهمیت ویژه ای دارند از تگ H2 و برای زیر عنوان ها از تگ H3 استفاده می کنند. هیچ کدام رایگان نیستند و برای خرید هر کدام باید پول خرج کنید. باید برای او توضیح داد چه اتفاقی افتاده و در مراحل بعدی چه اتفاقی قرار است بیفتد؟ در این نمودار نشان داده شده وقتی لینکی از یک وبسایت دریافت میکنید روی رتبهبندی شما تاثیر خیلی زیادی دارد ولی وقتی دوباره از همان سایت بکلینک دریافت میکنید، این تاثیرگذاری کاهش چشمگیری دارد. باتوجه به اینکه تصاویر تاثیر زیادی در سئو دارند حتما باید در یک صفحه استفاده شوند.

طرح جلد مجله

تغییراتی که در سیستم پیش میآید، را باید با زبانی ساده و قابلفهم به کاربر منتقل کرد. در بخشهای بعد به اجمال به این موضوع خواهیم پرداخت که تفاوت UI و UX چیست؟ شما می بایست سعی نمائید که لینک سازی ها به صورت کاملا طبیعی جلوه نمایند تا از جریمه های گوگل به دور باشید. حتما در بسیاری از سایت ها دیده اید که اعلام می کنند مثلا خرید بک لینک در هزار سایت با مبلغ خاصی ، اما نه قبل از سفارش خرید بک لینک و نه بعد از فعال شدن بک لینک ها ، هیچ لیست سایتی برای بررسی به شما ارائه نمی کنند اما در بای لینکز قضیه کاملا فرق دارد. اما در ادامه این قسمت به بررسی اصول طراحی UX خواهیم پرداخت. در عین حال باید طوری باشد که در مواجهه با خطا و اشتباه نیز درصد تحمل و انعطافپذیری بالایی داشته باشد. ساختاری واضح و مشخص که کاربر قادر به درک آن باشد و با یک نگاه، بتواند تشخیص دهد برای رفع نیازهای خود باید به کدام بخش مراجعه کند. سیستم UI تا جای ممکن باید با کمترین درصد احتمال خطا، طراحی مشاوره سئو شود. رابط کاربری زبان طبیعی (LUI یا NLUI): با وجود این رابط، کاربران به جای یک زبان رایانهای میتوانند با یک دستگاه ارتباط برقرار کنند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *